5 gazetników

8 Komentarzy
5 Zdjęć
Niedziela, 19-10-2008

5 gazetników
Przeszkadzają Ci gazety nieschludnie porozrzucane w twoim domu? W takim razie idealnym rozwiązaniem będzie elegancki kosz na gazety. Poniżej przedstawiamy 5 gazetników.

Blomus Sitko

Elegancki gazetnik Blomus Sitko wykonany jest z trwałej stali szlachetnej. Ma oryginalny i nowoczesny kształt, dzięki któremu ozdobi każde wnętrze. Jego wymiary wynoszą 30 na 23 na 40 cm.

Cena: 788 zł
Kupisz w sklepie internetowym Frank Herbert.

5 gazetników
Zack Atacio

Gazetnik Zack Atacio nadaje się zarówno do domu, jak i biura. Wysokość stojaka wynosi 40 cm, natomiast szerokość 32 cm. Wykonany jest ze stali szlachetnej. Praktyczny uchwyt pozwoli na przeniesienie stojaka.

Cena: 716 zł
Kupisz w sklepie internetowym Czerwona Maszyna.

5 gazetników
Blomus Volo

Gazetnik Blomus Volo, dzięki oryginalnemu kształtowi będzie doskonale pasować do nowoczesnych wnętrz. Wysokość stojaka wynosi 115 cm a szerokość 32 cm. Wykonany jest ze stali szlachetnej.

Cena: 546 zł
Kupisz w sklepie internetowym Super Wnętrze.

5 gazetników
Alessi Blow Up

Niezwykle oryginalny gazetnik Alessi Blow Up zbudowany jest ze stalowych chromowanych kawałków. Specjalny pręt pośrodku kosza zapobiega ześlizgiwaniu się magazynów. Stojak ma plastikowe stopki. Wysokość gazetnika wynosi 35 cm.

Cena: 280 zł
Kupisz w sklepie internetowym Fabryka Form.

5 gazetników
Blomus Vuelo

Gazetnik Blomus Vuelo wykonany jest z eleganckiej stali nierdzewnej. Jego wymiary wynoszą 34 na 34 na 8 cm. Prezentowany pojemnik montowany jest do ściany. 

Cena: 396 zł
Kupisz w sklepie internetowym Go2Prezent.

AF