5 najgorzej ubranych gwiazd tygodnia

2 Komentarze
5 Zdjęć
Niedziela, 17-02-2013

Na początku roku gwiazdy mają kalendarze wypełnione po brzegi. Codziennie dostają zaproszenia na pokazy mody, wieczorne bankiety i gale rozdania nagród. Nic dziwnego, że nie każda ich stylizacja jest trafiona. Ale w przeciwieństwie do nas, celebrytki mogą zawsze poradzić się stylisty…

Kimya

Na rozdaniu nagród Grammy wokalistka, która zasłynęła duetem „Somebody That I Used To Know” z Gotye, pokazała się w kreacji, która była skrzyżowaniem stroju baletnicy, sukni księżniczki i ubranka dla lalki Barbie. Półprzezroczysta suknia, zdobiona złocistymi ornamentami była tak strojna, że przywodziła na myśl kostium teatralny. To nigdy nie jest dobre skojarzenie!

%Zdjecie 310862%

Julianne Hough

Aktorka i tancerka promuje właśnie film „Safe Haven”, w którym gra u boku Zaca Efrona. Większość jej stylizacji to strzał w dziesiątkę. Ale na premierze w  Nowym Jorku jej modny eksperyment się nie udał. Wybrała szary zestaw w kwiatki projektu Georgesa Hobeiki. Komplet wyglądał jak przypadkowo dobrany. Sukienka przed kolana spokojnie mogłaby obejść się bez spodni w kant.

%Zdjecie 310863%

Katarzyna Rosłaniec

Reżyserka „Bejbi Blues” pokazała swój film na Berlinale. Rosłaniec miała szansę pokazać się od najmodniejszej strony. Niestety wybrała kreację, która pod żadnym pozorem nie powinna pojawić się na czerwonym dywanie. Pomarańczowa sukienka, przypominająca zasłonę, odsłaniała plecy reżyserki. To po prostu nie wypada!

%Zdjecie 310864%

Małgorzata Potocka

Aktorka pozostaje wierna swojemu stylowi. Z pokorą znosi krytykę. Po prostu nie chce się zmienić. Tak czuje się dobrze. Ale to nie znaczy, że my nie możemy komentować jej kolejnych szalonych kreacji. Na gali „Viva! Najpiękniejsi” pojawiła się w różowo-kremowej sukience z ogromnym dekoltem i wielką falbaną. Wyglądała jak torcik truskawkowy.

%Zdjecie 310865%

Paulina Draźba

Prezenterka telewizyjna dostała zaproszenie na imprezę promocyjną nowego magazynu o modzie „Harper’s Bazaar”. Niestety nie przejrzała czasopisma przed wielkim wyjściem. Do zdjęć pozowała w czarnej sukience o wybitnie niezgrabnym fasonie. Ale to jeszcze nic. Jej toczek Sindbada i ultradługi naszyjnik dowodziły braku wyczucia trendów.

%Zdjecie 310866%

AK

5 najgorzej ubranych gwiazd tygodnia

Julianne Hough

 • 5 najgorzej ubranych gwiazd tygodnia
 • 5 najgorzej ubranych gwiazd tygodnia
 • 5 najgorzej ubranych gwiazd tygodnia
 • 5 najgorzej ubranych gwiazd tygodnia
 • 5 najgorzej ubranych gwiazd tygodnia
 • Niedz., 17-02-2013 Gość
  Kimya? czy redaktorki na pewno skończyły szkołę średnią? Kimbra moje drogie:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 17-02-2013 Gość
  Paulina D. najbardziej wnerwiająca prezenterka
  Odpowiedz Zgłoś