5 najgorzej ubranych gwiazd tygodnia

4 Komentarze
5 Zdjęć
Sobota, 09-03-2013

Największe gwiazdy polskiego kina bawiły się na gali rozdania Orłów. Za granicą fashionistki walczyły o zaproszenia na paryski tydzień mody.

Edyta Zając

Na gali rozdania Orłów sensację wzbudziła ukochana Cezarego Pazury. Jej pensjonarska sukienka w kwiatki musiała zostać uszyta na zamówienie. Nie widzieliśmy podobnego modelu w żadnym sklepie. Niemodne jest w sukience wszystko: bufiaste rękawy, zbyt wyrazisty wzór, słodkie wykończenie dekoltu. Zając wygląda jak uczennica szkoły podstawowej w drodze do kościoła. Nie pomogły jej połyskliwe cieliste rajstopy i beżowe szpilki. Jedyny intrygujący akcent to czerwone usta. Gdyby pod kolor szminki dobrałaby sukienkę, wyszłaby na tym zdecydowanie lepiej.

%Zdjecie 321400%

Monika Richardson

Niekoronowana królowa kiczu. Jej sukienki zawsze wyglądają jak wyjęte z innej epoki, a dodatki jak wybrane przypadkowo, po omacku. Na rozdaniu Orłów pojawiła się w kreacji, która w połowie była małą czarną, a w połowie gorsetową sukienkę o kolorystyce ombre. Kontrast dla srebrzystej kreacji miały stanowić błękitne szpilki. Niestety tylko podkreśliły nieudaną stylizację.

%Zdjecie 321401%

Roma Gąsiorowska

Aktorka jest niezawodna. Zawsze potrafi nas zaskoczyć, zazwyczaj negatywnie. Po zielonej kreacji, w której pojawiła się na premierze serialu „Gorejący krzew”, na rozdanie Orłów wybrała welurową czarną suknię do ziemi z czerwonym wykończeniem. Miało być hollywoodzko albo parysko, wyszło jak zawsze.

%Zdjecie 321402%

Rihanna

Gwiazda promuje teraz swoją kolekcję ubrań dla River Island. Jednym z „hitów” brytyjskiej sieciówki są podwójne dżinsy. Rihanna wystąpiła w nich w Londynie na premierze kolekcji. Prosty biały T-shirt, czarne sandałki, duża ilość biżuterii. Rihanna próbowała ratować nieudany projekt. Ale te dżinsy po prostu się nie bronią.

%Zdjecie 321403%

Kate Moss

Nigdy nie sądziliśmy, że skrytykujemy ikonę stylu. I musimy przyznać, że śmiała stylizacja Kate bardzo nam się podoba. Trudno nam sobie tylko wyobrazić, jak na gali z okazji premiery drugiego numeru „CR Fashion Book” można czuć się komfortowo w marynarce Saint Laurent, która sięga ledwie za pośladki i przezroczystych rajstopach. To nie seksowna randka, tylko eleganckie przyjęcie, Kate!

%Zdjecie 321404%

AK

5 najgorzej ubranych gwiazd tygodnia

Edyta Zając

 • 5 najgorzej ubranych gwiazd tygodnia
 • 5 najgorzej ubranych gwiazd tygodnia
 • 5 najgorzej ubranych gwiazd tygodnia
 • 5 najgorzej ubranych gwiazd tygodnia
 • 5 najgorzej ubranych gwiazd tygodnia
 • Sob., 09-03-2013 Gość
  ciekawe po co jeszcze ich pokazujecie?- ile płacą za reklamę, złą czy dobrą dla nich, to bez znaczenia!?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 09-03-2013 Gość
  tu powinno być wszysto luxlux, a nie to coś
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 09-03-2013 Gość
  Edyta PKP nie jest gwiazdą tylko ....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 05-07-2013 Gość
  Jeżeli chodzi o Edytę Zając to najgorzej wygląda jej partner.
  Odpowiedz Zgłoś