5 ofert czekoladowych zabiegów

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 20-07-2009

5 ofert czekoladowych zabiegów

Zabieg czekoladowy wykorzystuje doskonałe właściwości aromaterapeutyczne, wyszczuplające i odżywcze czekolady. Czekolada bowiem pobudza organizm do produkcji endorfin odpowiedzialnych za poprawę samopoczucia i działanie relaksujące. Zabieg polecany jest w szczególności osobom zestresowanym.

Zabieg czekoladowy dla ciała i zmysłów

Jest to ekskluzywny zabieg łączący działanie stymulująco-drenujące. Wykonywany jest na ciepłym kocu, dzięki któremu lepiej przenikają składniki aktywnie czynne zawarte w masce. Podczas zabiegu wykonywany jest również masaż głowy. Zabieg pozostawia wyjątkowy zapach na skórze. Wykonywany jest w Salonie Urody & Spa Royal Vital w Warszawie.

Cena: 1 h 30 min. – 320 zł
Szczegóły na stronie internetowej 

Hot Chocolate

Zabieg pobudza produkcję hormonów szczęścia – endorfin, poprawiając samopoczucie. Przyspiesza również spalanie tłuszczu, wzmaga krążenie krwi a także działa antycelulitowo, spowalniając procesy starzenia. Wykonywany jest w hotelu SPA Verde Montana w Kudowie Zdrój.

Cena: 290 zł
Szczegóły na stronie internetowej 

Chocolat Spa

Przed nałożeniem czekolady na ciało wykonywany jest czekoladowy peeling całego ciała. Peeling złuszcza zrogowaciały naskórek. Na ciało zostaje nałożona ciepła masa czekoladowa, po czym ciało zostaje okryte folią oraz kocem elektrycznym. Na zakończenie w ciało wcierany jest krem czekoladowo-pomarańczowy. Zabieg wykonywany jest w hotelu Malinowy Zdrój w Solcu Zdrój.

Cena: 260 zł
Szczegóły na stronie internetowej 

Choco SPA

Czekoladowy zabieg dostarcza substancji, które powodują uczucie szczęścia i zadowolenia. Ponadto eliminuje zmęczenie, uwalnia od stresu i złego humoru. Poprawia również wygląd skóry i wspomaga wyszczuplanie. Jest to aromatyczny czekoladowy okład na całe ciało. Trwa półtorej godziny i wykonywany jest w hotelu SPA Faltom w Gdyni.

Cena: 250 zł
Szczegóły na stronie internetowej

Zabieg Czekoladowy z Masażem Kalifornijskim

Jest to wielozmysłowy zabieg wellness z peelingiem całego ciała i masażem kalifornijskim o działaniu relaksującym, uspokajającym i odprężającym. Bardzo przyjemny aromat czekolady w połączeniu z relaksującym, spokojnym masażem zapewnia uczucie całkowitego odprężenia i wprawia w dobry nastrój na wiele godzin po zabiegu. Wykonywany jest w Ambasadzie Urody w Warszawie. W ofercie jest również Czekoladowy Zabieg Brązujący, którego koszt wynosi 260 zł.

Cena: 290 zł
Szczegóły na stronie internetowej 

AF

 • Pn., 20-07-2009 gość
  w Polsce wszyscy zawsze robia to samo - nikt sie nie "wychyla". od pewnego czasu wszyscy jada rowno z ta czekolada. Mao by sie cieszyl z takiego uniformizmu. NUDA - jedna wielka NUDA. Z luksusem - ZERO.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-07-2009 gość
  super.. drogie ale chyba wybiore sie kiedyś do Gdyni ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-07-2009 intruz
  To kapitalizm zamiast wyszukiwac potrzeby KREUJE potrzeby. Zabieg czekoladowy dla zestresowanych? To jedz na wieś ,uprawiaj role,ucz sie a nie stresuj sie wpracy. A jaka to praca?? Głownie w sklepie, reklamie, czyli w oszustwie jak sprzedać jak najwięcej za najwieksze pieniądze.Stzarzej sie jak każdy, nie naciagakj skóry botoxem,nie chodz do idiotycznych spa a jedż za miasto, zobacz łąke, pogłaskaj kota wróć do natury,ale czy potrafisz?? Lepiej wydać 300 ZL na idiotyczny zabieg i pochwalić się koleżance. Żal Was ale sami musicie odkręcic to w co wdepneliście.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-07-2009 gość
  co za wiocha na tym luxlux.... nie stac firmy na poządna prezentacje tylko zbiorowa reklama
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-07-2009 gość
  intruz (Wtorek, 21-07-2009) napisał:  To kapitalizm zamiast wyszukiwac potrzeby KREUJE potrzeby. Zabieg czekoladowy dla zestresowanych? To jedz na wieś ,uprawiaj role,ucz sie a nie stresuj sie wpracy. A jaka to praca?? Głownie w sklepie, reklamie, czyli w oszustwie jak sprzedać jak najwięcej za najwieksze pieniądze.Stzarzej sie jak każdy, nie naciagakj skóry botoxem,nie chodz do idiotycznych spa a jedż za miasto, zobacz łąke, pogłaskaj kota wróć do natury,ale czy potrafisz?? Lepiej wydać 300 ZL na idiotyczny zabieg i pochwalić się koleżance. Żal Was ale sami musicie odkręcic to w co wdepneliście.
  oj, troszke naiwna interpretacja. nie masz do konca recepty na dobre (i REALNE=autentyczne) zycie. Jestes hybryda jakiegos lewicowego programu i czlowieka zgorzknialego (glaskanie kota na nic sie zdalo). Wiesz - czasami mozna dostac kopa dlatego ze sie nie pachnie cepem ale na przyklad jasminem...
  Odpowiedz Zgłoś