5 ofert zabiegu Ultrashape

10 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 08-10-2008

5 ofert zabiegu Ultrashape Zabieg Ultrashape polega na bezpiecznym wykorzystaniu fal ultradźwiękowych w celu usunięcia nadmiaru komórek tłuszczowych. Nie uszkadza on naczyń krwionośnych, włókien nerwowych ani tkanki łącznej. Nie występuje również ryzyko zakażenia. Usunięta podczas zabiegu tkanka tłuszczowa nigdy się nie odtwarza, a co za tym idzie - nie ma efektu jojo.

Ultrashape zastępuje zabieg chirurgicznej liposukcji, z tą różnicą, że jest on bezbolesny oraz nie wymaga rekonwalescencji. Pacjenci decydujący się na ten zabieg muszą zdobyć się jedynie na małe wyrzeczenie polegające na zredukowaniu w swojej diecie ilości tłuszczów i węglowodanów. Zalecane jest stosowanie tej diety dwa dni przed zabiegiem oraz dwa tygodnie po nim. 

Zabieg Ultrashape poprzedzany jest konsultacją lekarską oraz masażem w celu rozluźnienia tkanki tłuszczowej. Po zabiegu natomiast wskazane jest poddanie się zabiegom drenującym,  kształtującym sylwetkę. Kolejny zabieg na tym samym obszarze ciała można przeprowadzić po upływie trzech tygodni. Upragnione efekty widoczne są po upływie około miesiąca.

Poniżej przedstawiamy pięć wybranych gabinetów kosmetycznych, w których przeprowadzane są zabiegi Ultrashape.

Centrum Laseroterapii Elite, Warszawa
Za jeden zabieg Ultrashape zapłacimy 2 800 zł. Jeżeli zdecydujemy się na jednorazowe kupno pakietu zabiegów, dostaniemy pięcioprocentowy rabat.
http://www.elite.waw.pl/

Instytut Zdrowia i Urody Laser Studio, Szczecin
Jeden zabieg Ultrashape kosztuje 2 800 zł. Za serię trzech zabiegów zapłacimy 6 000 zł.
http://www.laser-studio.pl/

Studio Kreacji Sylwetki Victoria Europe, Katowice
Za zabieg Ultrashape plus zabieg VelaSmooth zapłacimy 2 800 zł.
http://www.victoria-europe.pl/

Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki, Gdańsk
Średni koszt pojedynczego zabiegu plus trzech zabiegów Endermologie wynosi 2 800 zł. Cena uzależniona jest od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi.
http://www.ome.kuzniczki.pl/

Instytut Medycyny Estetycznej Shape, Poznań
Za jeden zabieg Ultrashape zapłacimy 2 800 zł. Trzy zabiegi Ultrashape plus trzy zabiegi wspomagające Velasmooth kosztują 5 200 zł.
http://www.shape.net.pl/

AF

 • Śr., 08-10-2008 gość
  Ale czy to na pewno działa? np. po ciąży?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 08-10-2008 gość
  mnie sie nie chce wierzyc, nic co latwe lekkie i przyjemne nie jest skuteczne- do ćwiczen a nie kombinujecie!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 08-10-2008 gość
  moze i super drogie to nie jest bo 2800 to nie majatek ale z tego co tu czytam to trzeba conajmniej 3 zabiegi czyli cena rosnie.. pewnie maxymalnie mozna schudnac do 10kg wiec zbedne wydawanie kasy.. to juz lepiej isc na liposukcje i odessac sobie 20 ;) a ten zabieg jest dobry dla kobiet cellulitem a nie tluszczem!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 08-10-2008 gość
  Nie jeść tyle i zabieg nie będzie potrzebny!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-10-2008 Gruper
  A ciekawe czy wiedzą że Guper i Optymalizator JGP jest bezpłatny
  http://www.verso.win.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-10-2008 gość
  hehehhh no tak na pewno efekt bedzie widoczny po miesiacu na diecie,hehehhhhh
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 18-10-2008 gość Pani Szwedo
  Korzystalam z zabiegu ULTRASHAPE w Salonie(Dwór Kuzniczki GDAŃSK)-Niema efektu !!!! W tymsamym salonie miałam zab. FOCUS RF- (po 2-ch zab.) jest efekt CUDO!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 27-10-2008 gość Lux Lux
  Ja byłam w Kształtosferze - jestem zadowolona, ale rzeczywiście nie jest to zabieg z tych tanich:) W serii wygląda znacznie korzystniej


  gość Pani Szwedo (Sobota, 18-10-2008) napisał:  Korzystalam z zabiegu ULTRASHAPE w Salonie(Dwór Kuzniczki GDAŃSK)-Niema efektu !!!! W tymsamym salonie miałam zab. FOCUS RF- (po 2-ch zab.) jest efekt CUDO!!!!!!!

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 01-05-2009 gość
  Ja robiłam sobie to półtora roku temu i z ud zeszło mi 5cm.Rozważam ponowne pójści...
  Chę być chuda!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 24-07-2012 Ultrashape Bydgoszcz
  Hej ja bylam na zabiegu UltraShape w "laseroterapia bydgoszcz" i tak za pierwszy zabieg zaplacilam 1.400 zł,drugi 1.000 zł, trzeci za 800 zł aa i zabiegi na ciało tez maja za 50% zniżką. Zeby móc skorzystać z nizszej ceny trzeba trzymac reke na pulsie i sprawdzac aktualne promocje na stronie. Ja jestem zadowolona z tego zabiegu dlatego polecam.
  Odpowiedz Zgłoś