5 restauracji w Warszawie

28 Komentarzy
5 Zdjęć
Piątek, 22-08-2008

5 restauracji w Warszawie

Świętując specjalne okazje, najlepiej wybrać się do ekskluzywnych restauracji, w których znajdziemy przepyszne dania, przepiękne wnętrza oraz spotkamy się z bardzo dobrą obsługą. Poniżej przedstawiamy pięć restauracji spełniających te warunki.

Rondo Royal

5 restauracji w Warszawie

Restauracja serwuje dania kuchni włoskiej. Jest to jedno z najdroższych miejsc w Warszawie. Ceny głównych dań przewyższają 60 zł. Warto tu wstąpić ze względu na luksusowy wystrój wnętrz i jakość podawanych posiłków. Rondo Royal znajduje się przy Rondzie ONZ.
http://www.rer.com.pl/

Villa Nuova

5 restauracji w Warszawie Restauracja mieści się  w 200-letnim budynku na terenie Parku Wilanowskiego. Ze względu na lokalizację i piękne wnętrza panuje w niej niezwykła atmosfera. W menu znajdziemy  wykwintne dania kuchni polskiej. Za główne danie zapłacimy od 40 do 80 zł.
http://www.villanuova.pl/

Sakana

5 restauracji w Warszawie Sushi serwowane w Sakanie uznawane jest za najlepsze w Polsce. Przy barze płynie mała rzeczka, po której potrawy przemieszczają się w łódeczkach. Cena głównego dania wynosi od 20 do 40 zł. W Warszawie znajdują się dwie restauracje Sakana - na ulicach Moliera i Bednarskiej.
http://www.sakana.pl/

Bistro de Paris

5 restauracji w Warszawie

Restauracja proponuje dania kuchni francuskiej. Specjalnością Bistro de Paris są potrawy z ryb Morza Śródziemnego i Atlantyku. Ceny głównych dań przewyższają 60 zł. Restauracja znajduje się przy Placu Piłsudskiego.
http://www.restaurantbistrodeparis.com/

Conquistador

5 restauracji w Warszawie

Restauracja znajduje się na Nowym Świecie. W menu znajdziemy dania kuchni hiszpańskiej. Oprócz wyśmienitych posiłków Conquistador może pochwalić się bardzo dobrą obsługą. Cena głównego dania wynosi od 40 do 70 zł.
http://www.conquistador.pl/

AF

 • Pt., 22-08-2008 LidiaS
  Rondo Royale podoba mi sie w srodku :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 22-08-2008 Leonidas300
  Rondo Royal= 10-15 lat temu bylby MOIM lokalem ze wzgeldow, ktorych nie chce tutaj opisywac bo takze czytaja to dzieci ;)

  Villa Nuova= 10-15 lat temu NIE bylby MOIM lokalem, DZISIAJ jak najbardziej. Cudne klimaty na rodzinna (lub we dwoje)kolacje

  Sakana= bleeeeeee= nie nawidze suhi mimo ze jest to trendy;)

  Bistro de Paris=atmosfera gorsza niz w Villa Nuova ale za to dla wielbicieli potraw z ryb Morza Śródziemnego istne Eldorado;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 22-08-2008 gość
  A gdzie komentarz Sophie ? Tam nie bywa ????
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 22-08-2008 gość
  Leonidas300 (Piątek, 22-08-2008) napisał:  Rondo Royal= 10-15 lat temu bylby MOIM lokalem ze wzgeldow, ktorych nie chce tutaj opisywac bo takze czytaja to dzieci ;)Villa Nuova= 10-15 lat temu NIE bylby MOIM lokalem, DZISIAJ jak najbardziej. Cudne klimaty na rodzinna (lub we dwoje)kolacjeSakana= bleeeeeee= nie nawidze suhi mimo ze jest to trendy;)Bistro de Paris=atmosfera gorsza niz w Villa Nuova ale za to dla wielbicieli potraw z ryb Morza Śródziemnego istne Eldorado;)


  Panie Wielki Znawco Bardzo Bogaty - nienawidzę pisze się razem!!!!!!!!!!!! to jeden czasownik, a nie "nie" z czasownikiem.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 22-08-2008 Teenage Idol
  Polskie restauracje "z wyższej połki" niestety nie osiągnęły jeszcze poziomu "europejskiego"-z całą pewnością te prezentowane-za dużo w nich "lansu" a wciąż zamało uroku, czaru i wysublimowanej klasy-czegoś czym może się pochwalić niejedna tańsza ale zachodnia restauracja (może z małymi wyjątkami np. w moim subiektywnym odczuciu biblioteka jest niezła)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 22-08-2008 Sophie
  gość (Piątek, 22-08-2008) napisał:  A gdzie komentarz Sophie ? Tam nie bywa ????


  az tak Cie interesuje moje zycie? w woli przypomnienia to nie jest blog o mnie tylko portal o luksusowych rzeczach i miejscach...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 22-08-2008 gość
  A to ciągle tylko w Warszawie są luksusowe lokale?? A nie możecie podać np. w Gdańsku? A ciagle tylko ta wieśniacka Warszawa
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 22-08-2008 agulllka

  żałosne tyle napisze..
  nie lepiej nie komentować takich rzeczy przecież to tylko podsyca takich "dojrzałych intelektualistów"
  co do restauracji to jeśli nie od czasu do czasu coś wypróbować to choć raz skusić się przy większej okazji na posiłek na pewno warto =)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 22-08-2008 Sophie
  agulllka (Piątek, 22-08-2008) napisał:

  żałosne tyle napisze..nie lepiej nie komentować takich rzeczy przecież to tylko podsyca takich "dojrzałych intelektualistów"co do restauracji to jeśli nie od czasu do czasu coś wypróbować to choć raz skusić się przy większej okazji na posiłek na pewno warto =)


  sama sie dziwie, ze sie dalam wciagnac w ta dziecinade... niby jestem na to zastara za i madra... ale charakterek to ja mam zadziorny...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 22-08-2008 gość
  Rondo Royal to moj typ!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3