5 restauracji w Warszawie

28 Komentarzy
5 Zdjęć
Piątek, 22-08-2008

5 restauracji w Warszawie

Świętując specjalne okazje, najlepiej wybrać się do ekskluzywnych restauracji, w których znajdziemy przepyszne dania, przepiękne wnętrza oraz spotkamy się z bardzo dobrą obsługą. Poniżej przedstawiamy pięć restauracji spełniających te warunki.

Rondo Royal

5 restauracji w Warszawie

Restauracja serwuje dania kuchni włoskiej. Jest to jedno z najdroższych miejsc w Warszawie. Ceny głównych dań przewyższają 60 zł. Warto tu wstąpić ze względu na luksusowy wystrój wnętrz i jakość podawanych posiłków. Rondo Royal znajduje się przy Rondzie ONZ.
http://www.rer.com.pl/

Villa Nuova

5 restauracji w Warszawie Restauracja mieści się  w 200-letnim budynku na terenie Parku Wilanowskiego. Ze względu na lokalizację i piękne wnętrza panuje w niej niezwykła atmosfera. W menu znajdziemy  wykwintne dania kuchni polskiej. Za główne danie zapłacimy od 40 do 80 zł.
http://www.villanuova.pl/

Sakana

5 restauracji w Warszawie Sushi serwowane w Sakanie uznawane jest za najlepsze w Polsce. Przy barze płynie mała rzeczka, po której potrawy przemieszczają się w łódeczkach. Cena głównego dania wynosi od 20 do 40 zł. W Warszawie znajdują się dwie restauracje Sakana - na ulicach Moliera i Bednarskiej.
http://www.sakana.pl/

Bistro de Paris

5 restauracji w Warszawie

Restauracja proponuje dania kuchni francuskiej. Specjalnością Bistro de Paris są potrawy z ryb Morza Śródziemnego i Atlantyku. Ceny głównych dań przewyższają 60 zł. Restauracja znajduje się przy Placu Piłsudskiego.
http://www.restaurantbistrodeparis.com/

Conquistador

5 restauracji w Warszawie

Restauracja znajduje się na Nowym Świecie. W menu znajdziemy dania kuchni hiszpańskiej. Oprócz wyśmienitych posiłków Conquistador może pochwalić się bardzo dobrą obsługą. Cena głównego dania wynosi od 40 do 70 zł.
http://www.conquistador.pl/

AF

 • Niedz., 24-08-2008 gość gość
  Nowobogackie buractwo...ręce opadają
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 06-09-2008 alias alias
  bistro de paris prawdziwa resrauracja z klasą
  ,bardzo dobra kuchnia i obsluga !!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 19-09-2008 gość X gość X
  Sakana opisana w artykule jako restauracja w której serwowane jest sushi najlepsze w Polsce to lekka przesada.
  Sushi nie jest przygotowywane w rękawiczkach, a sushi master kamienny blat do sushi przeciera brudna ścierką frote w kolorze nieokreślonym.
  Bardzo się zraziłam i na pewno nie pójdę wiecej.
  Konwencja podawania sushi na pływających łódeczkach - znana i stosowana w innych barach sushi w Warszawie oraz w Polsce.
  Moim zdaniem porównując z innymi tego typu restauracjami ewentualnie 3+
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-03-2009 gość gość
  Byłem w restauracji Conquisqador na Nowym Świecie. Jedzenie wyśmienite. Kucharz to mistrz w swoim fachu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 14-11-2009 gość gość
  jak bedziecie w Villi to powiedzcie żeby zmienili kucharza bo ostatnio to chyba zbyt zakochany chodzi. Kuchnia niestety kuleje.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 26-11-2010 gość gość
  Ja do tego spisu dodałbym z pewnością włoską Ristorante San Lorenzo. Serwują takie wykwintności jak homar z grilla flambé czy białe trufle. W restauracyjnej winotece można spróbować ponad 100 gatunków win, z których niektóre sprowadzane są wyłącznie przez nich. Szefami kuchni są rodowici Włosi. Można tam zamówić makarony robione na miejscu, według autorskich receptur. Moim zdaniem to resturacja na najwyższym poziomie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 02-10-2011 nandrolone nandrolone
  Mamy nadzieje otrzymac jakas pomoc od was , czy bede mial zadnych quesitons .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-06-2013 Karlla Karlla
  Moim zdaniem bardzo dobre jedzenie i jednocześnie elegancki wystrój jest w Hawełce na Wiejskiej, świetna polska, krajowa kuchnia, warta grzechu, obsługa bardzo na poziomie, świetne menu i eleganckie wnętrze.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3