5 wag kuchennych

5 Komentarzy
5 Zdjęć
Niedziela, 05-10-2008

5 wag kuchennych
Aby precyzyjnie odmierzyć potrzebne do potrawy składniki, w każdej kuchni niezbędna jest waga. Poniżej przedstawiamy pięć wag kuchennych.

5 wag kuchennych
Waga kuchenna Alessi

Waga kuchenna marki Alessi może odmierzać produkty do 5 kg. Jej obudowa wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Jej wymiary wynoszą 21 na 23,5 na 5 cm.

Cena: 431 zł
Kupisz w sklepie internetowym Fabryka Form.

5 wag kuchennych
Waga kuchenna Casa Bugatti

Waga kuchenna Arco to niezwykła stylistyka i oryginalny kształt. Podstawa wykonana jest z drewna bukowego w kolorze wiśni, natomiast miska ze stali szlachetnej. Zegar wagi przypomina obrotomierz starego luksusowego samochodu. Wymiary wagi wynoszą 23 na 18 na 22,5 cm.

Cena: 480 zł
Kupisz w sklepie internetowym SuperWnętrze.

5 wag kuchennych
Waga kuchenna Casa Bugatti

Uma to elektroniczna waga z timerem od Casa Bugatti. Jej nośność wynosi 3 kg a pojemność miski 1,5 litra. Timer pozwala na odmierzenie czasu od 59 sekund do 1 godziny. Waga dostępna jest również w innych kolorach.

Cena: 543 zł
Kupisz w sklepie internetowym Smak Prostoty.

5 wag kuchennych
Waga kuchenna Eva Solo

Niezwykle oryginalna waga kuchenna Eva Solo wykonana jest ze szkła i stali nierdzewnej. Składa się jedynie z trzech części i może odmierzać produkty do 1 kg. Ma funkcję tary oraz podziałkę amerykańską, brytyjską oraz w gramach.

Cena: 396 zł
Kupisz w sklepie internetowym Fabryka Form.

5 wag kuchennych
Waga kuchenna Soehnle

Waga zaprojektowana jest w stylu lat 50-tych. Pomiary wyświetlane są zarówno na dużym czytelnym wyświetlaczu LCD, jak również na tarczy. Nośność wagi wynosi 5 kg.

Cena: 350 zł
Kupisz w sklepie internetowym SuperWnętrze. 

AF

 • Niedz., 05-10-2008 mmm
  wszystkie porojekty są bardzo oryginalne, jednak osobiście wybrałabym ostatnią poprostu lubię tradycyjne formy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 05-10-2008 gość
  mmm (Niedziela, 05-10-2008) napisał:  wszystkie porojekty są bardzo oryginalne, jednak osobiście wybrałabym ostatnią poprostu lubię tradycyjne formy


  Popieram chociaż Arco też niczego sobie.

  http://corvusalbus.wordpress.co…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 05-10-2008 gość
  Wyglady niektorzych przyrządów kuchennych mnie przerazaja i nie chodzi tylko o te zaprezentowane wagi, ale tez o gigantycznej wiekości solniczki i piprzniczki, dla mnie te kolumnowate solniczki są śmieszne...
  a te waginiektore tez nawydziwiane, normalnie jak robot bym sie czula w takiej kuchni...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 05-10-2008 Eva xD
  tylko Eva Solo... naprawde produkty z tej marki są świetne i wykonane z ,,pomysłem". jednak aby się mozna z tym zgodzić trzeba to zobaczyć. sam rysunek nie odzwierciedla przyrzadu i kazdy moze napisac: łee bo tylko 1 kg, bo nieładna, bo szklana... warto wydac troche wiecej pieniedzy i miec cos naprawde dobrego.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-07-2012 Gość
  Najtańsze ogrzewanie domu http://www.infrapanel.pl oraz sauny na podczerwień http://www.infrasauna.pl
  Odpowiedz Zgłoś