5 wycieczek do Etiopii

0 Komentarzy
8 Zdjęć
Środa, 05-09-2012

W dzisiejszym zestawieniu prezentujemy pięć ofert wycieczek do Etiopii.

Etiopia – Plemiona Południa
Pierwsza propozycja to dwunastodniowa wycieczka objazdowa, którą rozpoczniemy od zwiedzania stolicy Etiopii. Następnie udamy się do miasta Auasa, Arba Minch oraz wioski Chenchy, zamieszkiwanej przez plemię Dorze. Dotrzemy również do Parku Narodowego Nech Sar, Parku Narodowego Mago oraz odwiedzimy lud Konso, Tsemay oraz plemiona Mursi, Dasenach, Hammer i Erbore. Jednym z ostatnich punktów wycieczki będzie wizyta w miejscowości Szaszemenie, którą zamieszkują Rastafarianie.
Cena: 7  649 zł. Szczegóły na stronie EasyGo.

Etiopia – od Amharów do Hamerów
Następna propozycja to wycieczka zaplanowana na szesnaście dni. Udamy się m.in. do wodospadów na Nilu Błękitnym, dawnej stolicy Cesarstwa Etiopii, Gonder, Parku Narodowego Semien, Lalibeli, uznawanej za ósmy cud świata oraz Aksum, kolebki chrześcijaństwa etiopskiego. Zobaczymy również Addis Abeba, jeziora Wielkich Rowów Afrykańskich oraz kaplicę w Aksum, w której przechowywana jest Arka Przymierza. 
Cena: 10 731 zł. Szczegóły na stronie EasyGo.

Trekking w Górach Semien
Program wycieczki przedstawia się następująco: Addis Abeba, Gondar, Sankaber, Gich, Chennek, Ambiko, Ras Darszen, Ambiko, Chennek, Gondar, Addis Abebba. Podróż zaplanowana jest na dziesięć dni.
Cena: 7 270 zł. Szczegóły na stronie EasyGo.

Wyprawa Kulturowa do Etiopii
Prezentowana oferta to jedenastodniowa wycieczka objazdowa. Zwiedzimy stolicę Etiopii, przejedziemy przez Dolinę Wielkiego Ryftu aż do Arba Mnich oraz przetniemy rzekę Omo. Pojedziemy również do Parku Narodowego Mago oraz Parku Narodowego Gór Bale.
Cena: 10 390 zł. Szczegóły na stronie EasyGo.

Etiopia Historyczna
Ostatnia prezentowana wycieczka zaplanowana jest na jedenaście dni. Jest to podróż po historycznych zakątkach Etiopii. Zobaczymy m.in. Gonder, wioskę Woleka, słynne Aksum, ruiny miasta Yeha, Mekele oraz świątynie Lalibeli,
Cena: 11 000 zł. Szczegóły na stronie EasyGo.

AF

5 wycieczek do Etiopii

Etiopia – Plemiona Południa

  • 5 wycieczek do Etiopii
  • 5 wycieczek do Etiopii
  • 5 wycieczek do Etiopii
  • 5 wycieczek do Etiopii
  • 5 wycieczek do Etiopii
  • 5 wycieczek do Etiopii
  • 5 wycieczek do Etiopii
  • 5 wycieczek do Etiopii