5 wycieczek do Szwajcarii

1 Komentarz
11 Zdjęć
Niedziela, 04-12-2011

W dzisiejszym zestawieniu prezentujemy pięć ofert wycieczek do Szwajcarii.

Kempinski Grand Des Bains

Hotel znajduje się w St. Moritz w Gryzonii. Kempinski Grand Des Bains dysponuje 184 komfortowymi pokojami. Na terenie obiektu mieści się centrum Spa oraz centrum fitness. Hotelowe restauracje serwują dania kuchni alpejskiej, włoskiej i międzynarodowej.

Cena: 9 552 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie EasyGo.

Lindner Grand Hotel Beau

Hotel położony jest w miejscowości Interlaken, która jest doskonałym punktem wyjściowym do „Jungfrau Top Ski Region”. Do dyspozycji gości jest m.in.: centrum wellness z sauną, łaźnią parową, basenem i studiem fitness.

Cena: 1 494 zł za 3 dni. Szczegóły na stronie Szwajcaria.com.pl

Le Crans

Kompleks znajduje się w miejscowości Crans Montana w kantonie Wallis. Do najbliższych tras zjazdowych jest ok. 100 m. Goście mogą korzystać z dwóch basenów, łaźni tureckiej, hydromasażów, Sali fitness oraz zabiegów Beauty & Spa.

Cena: 9 142 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie EasyGo 

Streigenberger

Streigenberger znajduje się niedaleko miejscowości Gstaad. Od wyciągu oddalony jest o ok. 2,5 km. Hotel dysponuje 134 eleganckimi pokojami. Na terenie obiektu mieści się m.in.: basen, biosauna, sauna fińska, łaźnia parowa i siłownia.

Cena: 3 182 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie EasyGo.

Best Western Metropol Grand

Best Western Metropol Grand położony jest w miejscowości Saas Fee, 500 metrów od wyciągu. Hotel oferuje 51 pokoi i apartamentów. Na gości kompleksu czeka wiele atrakcji.

Cena: 4 085 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie EasyGo

AF