5 wycieczek do Wenezueli

2 Komentarze
10 Zdjęć
Niedziela, 30-10-2011

W dzisiejszym zestawieniu prezentujemy pięć ofert wycieczek do na wenezuelskie wyspy.

Punta Blanca

Hotel położony jest na wyspie Coche, bezpośrednio przy Playa Punta. Punta Blanca dysponuje 124 pokojami oraz 30 apartamentami. Goście mogą korzystać z basenu, centrum sportów wodnych, jacuzzi oraz centrum masażu.

Cena: 6 198 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie wenezuela.info.pl

Hesperia Playa el Aqua

Hesperia Playa el Aqua położony jest w północno-wschodniej części Margarity przy piaszczystej plaży. Hotel oferuje 355 komfortowych pokoi. Na gości czeka mnóstwo atrakcji.

Cena: 6 698 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie wenezuela.info.pl

Coche Paradise

Hotel utrzymany jest w stylu karaibskiej wioski. Znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży na Coche. Coche Paradise dysponuje 114 eleganckimi pokojami. Goście mogą korzystać m.in. z kortu tenisowego, siłowni oraz mini-golfa.

Cena: 6 148 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie wenezuela.info.pl

Isla Caribe

Isla Caribe usytuowany jest na Margaricie przy pięknej plaży El Tirano. Kompleks oferuje 224 pokoje. Hotelowe restauracje serwują dania kuchni lokalnej, włoskiej oraz międzynarodowej.

Cena: 5 998 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie wenezuela.info.pl

Hotel Laguna Mar

Hotel mieści się w Pampatar przy Playa Guacuco. Laguna Mar dysponuje 409 pokojami i apartamentami. Hotelowe restauracje serwują dania kuchni lokalnej, włoskiej, teksańsko-meksykańskiej oraz międzynarodowej. Na terenie obiektu mieści się m.in.: kompleks basenów, korty tenisowe oraz centrum Spa.

Cena: 6 179 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie wenezuela.info.pl

AF

  • Pn., 31-10-2011 ziom
    a ja za 6500 objechałem z plecakiem większość atrakcji w 9 dni i do tego 5 leżałem w raju u wybrzeży Wenezueli Los Roques;)
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 08-11-2011 Gość
    wenezuela jest piekna choc droga ja dla 2 osob zaplacilam 20 tys ale warto bylo!!
    Odpowiedz Zgłoś