5 wycieczek do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

1 Komentarz
14 Zdjęć
Środa, 01-02-2012

W dzisiejszym zestawieniu prezentujemy pięć ofert wycieczek do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Le Royal Meridien

Hotel położony jest przy piaszczystej plaży w Dubaju. Le Royal Meridien oferuje 500 komfortowych apartamentów. Hotelowe restauracje serwują dania kuchni tajskiej, włoskiej, meksykańskiej i międzynarodowej.

Cena: 21 790 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie wakacje.pl.

Six Senses Spa

Six Senses Spa znajduje się w Al Fujairah. Położony jest pomiędzy piaszczystą plażą i górami. Hotel dysponuje nowoczesnymi pokojami urządzonymi w lokalnym stylu. Restauracje serwują dania kuchni międzynarodowej oraz lokalne specjalności.

Cena: 16 695 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie wakacje.pl.

Madinat Jumeirah Al. Qasr

Hotel położony jest w Dubaju przy piaszczystej plaży Jumeirah. Madinat Jumeirah Al. Qasr oferuje 287 pokoi. Na terenie kompleksu mieści się siłownia, sala fitness, sauna, łaźnia oraz Spa.

Cena: 8 910 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie wakacje.pl.

The Cove Rotana Resort

The Cove Rotana Resort znajduje się w Ras Al Khaimah. Hotel oferuje 330 apartamentów mieszczących się w willach. Do dyspozycji gości są dwie restauracje, dwa baseny, siłownia, łaźnia parowa, sauna oraz centrum Spa.

Cena: 8 077 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie wakacje.pl.

Jumeirah Zabeel Saray

Hotel usytuowany jest na sztucznej wyspie Palma Jumeirah w Dubaju. Oferuje widok na Zatokę Perską oraz przestronne i luksusowe pokoje. Na gości Jumeirah Zabeel Saray czeka wiele atrakcji.

Cena: 9 341 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie wakacje.pl.

AF

  • Sob., 04-02-2012 ada
    Byliśmy z mężem później w Krakowie na perfumerie napad robiliśmy tak tam pachniało cudownie u arabów i szukaliśmy tych zapachów.wspomnienia paliły nas jak słońce :)
    Odpowiedz Zgłoś