5 zabawnych gadżetów na wakacyjny wyjazd

5 Komentarzy
0 Zdjęć
Wtorek, 17-07-2012

Czy wy również przyłapujecie się na tym, że na wakacyjne wyjazdy robicie specjalne zakupy, wśród których znajdują się rzeczy fajne, ale nie do końca potrzebne? Dziś pokażemy Wam 5 przedmiotów tego typu, naszym zdaniem najfajniejszych. Być może któryś z nich zapragniecie mieć!Pudełko na drobiazgi (Cena: 8 funtów)
Rzecz idealna dla singla – gdy jesteś sam(a) i pójdziesz się kąpać, twój telefon, czy klucze pozostawione na kocu, w torebce, czy cenne przedmioty w hotelowym pokoju nie będą nikogo kusić, a kosmetyk do opalania nieznanej marki? No cóż… Pudełko dodatkowo jest wodoodporne.
http://www.firebox.com/Kartonowa toaleta Shit Box (Cena: 60 zł)
W tych kwestiach można radzić sobie na  wiele sposobów, ale z drugiej strony - jest mnóstwo powodów, dla których warto mieć coś takiego podczas wypoczynku na łonie natury. Czysto, higienicznie i wygodnie, wokół kempingu nie roznoszą się nieprzyjemne zapachy, nikt nie wdepnie, nic nie zwabi dzikich zwierząt i owadów – sielanka!
http://www.karaluch.com.pl/Namiot jak Volkswagen Camper Van (Cena: 300 funtów)
Oryginalny namiot to klucz do towarzyskiego sukcesu na każdym polu namiotowym. Ta „replika” Volkswagena Campera z 1965 roku przyprawi o szybsze bicie serca nie tylko miłośników motoryzacji, ale także ex-hippisów, wszystkich melomanów i bywalców muzycznych festiwali.
http://www.firebox.com/Bransoletka survivalowa (Cena: 28 zł)
Bransoletki są modne u obu płci, a to co kryje się w tym egzemplarzu warto mieć przy sobie nie tylko na biwaku. Po odbezpieczeniu i rozpleceniu bransoletki uzyskuje się aż 5,5 m wojskowego sznura spadochronowego, idealnego do zabezpieczenia bagażu, namiotu, czy podczas innych, nieprzewidzianych wydarzeń. Przy odrobinie cierpliwości będzie sprzętem wielokrotnego użytku.
http://www.silesia-factory.pl/Anty-butelka (Cena: 39 – 69 zł)
Noszenie w plecaku pustych lub tylko częściowo pełnych butelek nie jest wygodne i może irytować, ale dzięki takiemu wynalazkowi sprawa robi się o wiele przyjemniejsza. Butelka wykonana jest z wytrzymałego tworzywa, można ją zgniatać, składać, zamrażać, myć w zmywarce, nawet podpisać, a dołączony karabinek umożliwia bezpieczne przyczepienie jej do plecaka. Mieści ok. 0,5 l płynu.
http://www.aktywnysmyk.pl/G-Shock testowany przez RAF (Cena: ok. 2000 zł)
Rzecz idealna dla wszystkich traktujących biwakowy survival śmiertelnie poważnie. GW-A1000 Gravity Defier testowany był przez Royal Air Force - jest odporny na wstrząsy, działanie siły odśrodkowej, wibracje, radiowo synchronizuje się z zegarem atomowym, a zasilany jest panelami słonecznymi (nie wymaga wymiany baterii), jest wodoszczelny do 20 ATM i wyposażono go w termometr.
http://www.g-shock.zibi.pl/

AG