5 zabiegów kawowych

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 07-08-2009

5 zabiegów kawowych

Kawa poprawia mikrokrążenie, rozbija złogi tkanki tłuszczowej, ma właściwości antyoksydacyjne, otwiera pory i uwalnia toksyny. Oprócz tego chroni przed szkodliwym promieniowaniem, wspomaga odbudowę skóry i łagodzi podrażnienia.

Poniżej wybrane oferty zabiegów kawowych w kraju.

Zabieg kawowy intensywne wyszczuplanie i walka z cellulitem

Jest to intensywny zabieg spalający tkankę tłuszczową. Poprzedzony jest peelingiem całego ciała, w skład którego wchodzą zmikronizowane nasiona kawy arabica. Następnie na ciało aplikowana jest maska kawowa. Zabieg kończy się masażem przy użyciu kremu kawowego. Przeprowadzany jest w Salonie Urody & Spa Royal Vital w Warszawie.

Cena: 1h 15 min. 320 zł
Szczegóły na stronie internetowej 

Mocha Exfoliation

Zabieg polega na relaksującym masażu wzbogaconym działaniem mieszanki kawy, która stymuluje mikrokrążenie komórkowe soli z Morza Martwego oraz olejków eterycznych o działaniu wygładzającym. Kawa i sól usuwają zrogowaciałe komórki i wygładzają szorstki naskórek. Zabieg przeprowadzany jest w Samui Spa w Poznaniu.

Cena: 80 min. 200 zł
Szczegóły na stronie internetowej 

Espresso Detox

Espresso Detox to detoksykujący zabieg antycellulitowy. Można mu się poddać w BALTICA Wellness & Spa w Szczecinie.

Cena: 75 min. 255 zł
Szczegóły na stronie internetowej 

Bali Kopi Scrub – Antycellitis

W skład zabiegu wchodzi peeling kawowo-cynamonowy oraz maseczka na ciało z jogurtu i naturalnej kawy z Bali. Intensywnie spala tkankę tłuszczową, wyszczupla oraz pomaga w zwalczaniu cellulitu. Przeprowadzany jest w Centrum Masażu Dharmata w Krakowie.

Cena: 1h 220 zł
Szczegóły na stronie internetowej 

Green Coffee Body Wrap

Zabieg rozpoczyna się peelingiem z czerwoną algą z raf koralowych. Następnie na rejony objęte cellulitem nakładany jest rozgrzewający żel oraz wmasowywany jest czysty koncentrat z zielonej kawy. Zabieg kontynuowany jest poprzez nałożenie maski z mikronizowanej zielonej kawy i owinięcie ciała w foliowe, rozgrzewające prześcieradło. Na koniec w ciało wmasowywany jest preparat zwalczający cellulit oraz nawilżający i wygładzający balsam. Zabieg przeprowadzany jest w Enklawa Day Spa w Szczecinie.

Cena: ok. 1 h 250 zł
Szczegóły na stronie internetowej 

AF

 • Pt., 07-08-2009 JADWIGA
  ZACHECAJACA OFERTA DLA OSOB LUBIACYCH KAFFFFE!
  CZEMU NIE??
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 07-08-2009 gość
  Mhmm calkiem spoko jesli ta pani robie te zabiegi :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 07-08-2009 gość
  hehehe kawa wyplukujaca pieniadze z portfela
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 08-08-2009 gość
  kolejni wrescie dobili do innych z "konceptem" kawy, oferowanej już od bardzo dawna. widać jak handlowcy produktów kosmetycznych stopniowo przedzierają się przez Polskę.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 10-08-2009 gość
  Sama sobie zrobie pod prysznicem za darmo!!
  Odpowiedz Zgłoś