Akcja Kup Pluszaka Dla Dzieciaka

0 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 24-11-2010

Akcja Kup Pluszaka Dla Dzieciaka

Już po raz trzeci 25 listopada, w Światowy Dzień Pluszowego Misia, centrum handlowe Blue City rozpoczyna zbiórkę świątecznych paczek dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Zbiórka pod hasłem „Kup pluszaka dla dzieciaka” będzie trwała do 3 grudnia. Finał akcji odbędzie się podczas obchodów Mikołajek – wtedy to potrzebujące dzieci z rodzin z Ochoty zostaną obdarowane przyniesionymi do Blue City lub kupionymi na miejscu pluszowymi zabawkami. Osoby odwiedzające Blue City od 25 listopada  mogą przynosić pluszaki i inne świąteczne prezenty do punktu zbiórki pod fontanną w Blue City.

Podczas finału akcji, 3 grudnia w godz. 15-19 Blue City odwiedzi Święty Mikołaj. Jego wizycie będą towarzyszyły liczne rozrywki, jak animacje Inca Play, m.in. odczytywanie listów do św. Mikołaja czy kurs na pomocników Mikołaja, koncerty Kasi Sawczuk i Łukasza Szczepanika. W Świątecznym Teatrze Animacji zostanie wystawiona „Opowieść wigilijna”, a punktem kulminacyjnym całej zabawy będzie wręczenie zebranych paczek podopiecznym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

http://www.bluecity.pl

AT