Asus F8P

37 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 13-11-2007

Asus F8P Jeśli szukasz prezentu dla kogoś, kto potrzebuje dobrego laptopa, a nie lubi nudnych, biurowych barw, pomyśl nad białym jak śnieg Asusem F8P.

Asus F8P częściowo pokryty jest skórą. Pod pokrywą siedzi procesor Intel Core 2 Duo, a system operacyjny, w jaki wyposażony jest komputer, to Vista Home Premium. W obudowę Asus F8P wkomponowana jest obrotowa kamera internetowa umożliwiająca bezpośrednią transmisję obrazu i głosu bez utrudnień związanych z koniecznością zewnętrznych podłączeń i niewygodnych kabli.

Asus F8P dysponuje bardzo wydajną kartą graficzną ATI Mobility Radeon HD2400, 256 MB pamięci VRAM i do 1024 MB pamięci HyperMemory oraz wsparcie dla DirectX 10.

Cena: 5 499 zł

Kupisz tylko w sieci sklepów Vobis.

www.asus.pl
www.vobis.pl

Asus F8P

Laptopy Asus wyszukasz w porównywarce cen Radar.pl

MW

 • Wt., 13-11-2007 LiZZy
  O nie. Ja biznesłomen mam fajniejszy. Najlepsze funkcje, nieprzemakalna obudowa i podgrzewana, ergonomiczna mysz. Ha!;]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2007 Luna
  Moim zdaniem wygląda świetnie, co prawda łatwo go wybrudzić ale jak już się taki ma to trzeba dbać, cena bardzo przystępna.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2007 gość

  a ile ty masz inteligencjow? 76?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2007 sqra
  Wygląda ładnie, choć pomysł pokrycia skórą jest troszkę niefortunny, bo skóra szybko się pobrudzi. FParametry całkiem, całkiem... Mi by wystarczyły.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2007 precious
  ale i tak jest cudny!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2007 HYM
  DO Madzia Madzia 22, to nie jedyny model pokryty skóra ACER również ma swój topowy model w skórze brązowej bodaj, że. A co do tych tekstów na temat wykorzystana skóry, to na pewno nie jest naturalna!! Nie wiem czy wiecie, że nawet w wysokiej klasy limuzynach typu S-klass czy A8 całe fotele nie są pokryte naturalną skórą. A jedynie ta część, której się bezpośrednio dotyka, a tyły czy boki są ze skóry ekologicznej.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2007 TonnySoprano
  Glupota. ja osobiscie korzystam z notebookow IBM/lenovo serii think pad, podobnie jak garstka moich znajomych i jestem bardzo zadowolony. dodam, ze od lat design tych komputerow jest bardzo podobny i prosty - zero skor, wyrazistych kolorow, tylko prosta obudowa z czarnego tworzywa, a w serii T tytanowe wzmocnienia w obudowie. dodam, ze ponoc wzorowane sa na, uwaga...japonskich pudelkach sniadaniowych z drewna:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2007 kassia

  A czemu nie? Jak nosisz futra, skórzane buty, skórzane torebki, masz skóraną tapicerkę w samochodzie i meble ze skóry to czemu laptop nie? Mi się bardzo podoba, a wcale nie brudzi się łatwo- no, chyba, ze ktoś w błocie się z nim kładzie. Poza tym skórę łatwo się czyści. Też mam ASUSA tylko nie białego, ale szarego. Kosztował więcej choć nie ma skóry, ale za to lepsze parametry. Jestem z niego bardzo zadowolona:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2007 Panna Inferno
  Skóra? Zwariowaliście?
  Wielkie nie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2007 gość
  Biała skóra na asusach wcale się nie brudzi..ja mam model S6, cały w białej skórze juz ponad roku (kupiłam na zeszłą gwiazdkę) i naprawdę nie mogę tu narzekac...
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4