Atmosphere - najwyżej położona restauracja na świecie

8 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 15-10-2010

Atmosphere - najwyżej położona restauracja na świecie

W styczniu 2011 roku ma powstać w Dubaju restauracja o wdzięcznej nazwie Atmosphere. Uroku dodawać jej będzie fakt, iż ma znajdować się na 122. piętrze Burj Khalifa - najwyższego budynku na świecie.

Dyrektor generalny Emaar Hospitality Group - właściciel wieżowca podkreśla, że specjalnie wybrano miejsce tuż pod punktem widokowym, dzięki czemu goście będą mogli delektować się nie tylko wyśmienitą kuchnią, ale również niezapomnianym widokiem.

Zaprojektowana przez słynnego architekta Adama Tihany, który na swoim koncie ma takie restauracje jak One&Only w Cape Town, będzie utrzymana w stylu grill roomu. Serwowane będą drinki, przekąski i lunch. Dodatkowym atutem tego miejsca ma być fakt, że restauracja będzie znajdować się w sąsiedztwie pierwszego hotelu Armani, co podniesie jej prestiż i na pewno przyciągnie licznych gości.

Źródło: Hotelier ME

MB

 • Pt., 15-10-2010 gość
  dodajcie, ze nie mozna wjechac do ZEA (Kataru i niektórych krajow arabskich), jesli wczesniej bylo sie w Izraelu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 15-10-2010 Jasio S
  Restauracja na Kasprowym Wierchu jest prawie na 2000 m npm.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 15-10-2010 gość
  hehe co Ty, na serio?!
  a moja mama własnie ma w planach i dubaj i izrael, wiec powiem jej by sie wybrała wpierw do dubaju ;p
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 17-10-2010 Boy-Toy
  Jaaaasne, widać jak dużo podróżujesz wielki podróżniku, albo informacje czerpiesz z wikipedii. Tak więc jeśli chodzi o wize przyznawaną na wyjazd do ZEA, nie ma żadnych obostrzeń dotyczących konieczności nieposiadania wiz wjazdowych/wyjazdowych z Izreala, być może takie ograniczenia funkcjonowały, ale nawet jeśli to od dawien dawna ich nie ma. Nie dalej jak 3 miesiące temu byłem w Dubaju i Abu Zabi mając kompley conajmniej 4-5 pieczątek z Izraela i nie czyniono mi z tego jakichkolwiek nieprzyjemności, tak więc w tej kwestii polecam bardziej sprawdzone materiały, albo po prostu konsultacji ze specjalistą, bo czytając co po niektóre komentarze można zemrzeć widząc ich poziom.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 17-10-2010 gość
  Boy-Toy (Niedziela, 17-10-2010) napisał:  Jaaaasne, widać jak dużo podróżujesz wielki podróżniku, albo informacje czerpiesz z wikipedii. Tak więc jeśli chodzi o wize przyznawaną na wyjazd do ZEA, nie ma żadnych obostrzeń dotyczących konieczności nieposiadania wiz wjazdowych/wyjazdowych z Izreala, być może takie ograniczenia funkcjonowały, ale nawet jeśli to od dawien dawna ich nie ma. Nie dalej jak 3 miesiące temu byłem w Dubaju i Abu Zabi mając kompley conajmniej 4-5 pieczątek z Izraela i nie czyniono mi z tego jakichkolwiek nieprzyjemności, tak więc w tej kwestii polecam bardziej sprawdzone materiały, albo po prostu konsultacji ze specjalistą, bo czytając co po niektóre komentarze można zemrzeć widząc ich poziom.


  informacje mam sprzed roku, nie wiedzialam, ze cos sie zmienilo, tym bardziej, ze jeszcze pol roku temu rozmawialam z Katarczykiem na temat wjazdu do ZEA i Izraela.
  Forma, w jakiej ujales swoja odpowiedz swiadczy tylko o Twoim poziomie, wiec jej nie komentuje, bo lezacego sie nie kopie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 17-10-2010 gość
  Nigdy bym tam nie pojechał mimo,ze mnie staća,jeden z najsłoneczniejszych krajów świata a w ogóle nie wykorzystują energii odnawialnej,za to budują potęgę turystyczną na dewastacji środowiska.Państwo snobów finansowych z całego świata.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 17-10-2010 gość
  Najwyzej (przynajmniej w Europie) jest położona obrotowa restauracja PiZ Gloria , w której kręcono jeden z odcinków Bonda (2971 m npm )
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 26-10-2010 gość
  .....A ILE TAM BEDZIE KOSZTOWAL LYK KAWY???
  Odpowiedz Zgłoś