ATX, Kennedy Space Center, Floryda

236 Komentarzy
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 04-06-2007

ATX, Kennedy Space Center, Floryda

ATX czyli Astronaut Training Experience to niepowtarzalna szansa, by nie tylko zobaczyć, jak trenują astronauci, lecz samemu doświadczyć, jak jest na pokładzie promu kosmicznego znajdującego się w przestrzeni kosmicznej. Centrum Kosmiczne Kennedy'ego na Florydzie oferuje dwudniowe szkolenie dla turystów. Ten jedyny w swoim rodzaju pakiet obejmuje 1 nocleg w niedaleko położonym hotelu, symulację lotu promem kosmicznym, pokaz szkolenia, jakie w symulatorze przechodzą astronauci, zwiedzanie centrum, firmowy T-shirt i czapeczkę, zbudowanie i wystrzelenie modelu rakiety.

Kennedy Space Center oferuje kilka typów ATX, w tym jeden skierowany do rodzin z dziećmi, choć dzieci muszą mieć co najmniej 8 lat i nie więcej niż 14, każde dziecko musi mieć także dorosłego opiekuna (nie muszą być to rodzice, lecz np. dziadkowie). Nie zaleca się spódnic, dla wszystkich najlepszy strój to szorty lub spodnie oraz obuwie sportowe.

Cena: pakiet rodzinny $625 czyli 1 770 zł za dwie osoby (jedna osoba dorosła i jedno dziecko), trzecia i czwarta osoba (maksimum 4 osoby) dodatkowo $275 (780 zł) od osoby.

Rezerwacja i więcej informacji tutaj.

ATX, Kennedy Space Center, Floryda

ATX, Kennedy Space Center, Floryda


 

AT

1 2 3 4 5 ... 24