Aukcja bagażu Louis Vuitton

10 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 17-08-2010

Aukcja bagażu Louis Vuitton

Co prawda złote litery i symbole na brązowym tle teraz może kupić prawie każdy, ale nie każdy może wejść w posiadanie elementów bagażu pochodzących sprzed stu lat.

28go września w londyńskim Christie’s odbędzie się aukcja ponad 20 sztuk bagażu datowanych od końca XIX wieku aż do lat 40tych XX wieku. Oczywiście, są to dobra używane – ale ich wartość rośnie z czasem. Z pewnością można będzie na nich znaleźć nalepki z podróży luksusowymi liniowcami, monogramy dawnych właścicieli czy zamawiane na życzenie kolorowe paski.

Ocenia się, że ceny wywoławcze bagaży zaczną się od 400 do 6 000 funtów, w zależności od modelu.

MWW

  • Wt., 17-08-2010 gość
    gdyby udalo mi sie cos takiego kupic, pewnie nie moglabym sie powstrzymac i uzywalabym tego, a to mogloby sie skonczyc katastrofa.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 17-08-2010 gość
    Cudne, marzy mi sie taka jedna walizka, mozna ja fajnie zaaranzowac w domu jako "mebel", dekoracja pokoju.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 17-08-2010 gość
    nie znoszę starych rupieci, na pewno śmierdzą pleśnią i tytoniem
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 17-08-2010 Izaaa
    Nie powiedzialabym ze ,,prawie kazdy,, moze miec taka torebke. Chyba ze KAZDY ZAMOZNY.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 17-08-2010 gość
    ILE WIECIE ILE KOSZTYJIE SREDNIA NOWA WALIZKA MOWIE WALIZKA BUDOWANA Z DRZEWA JAK TE STARE TU NAZWA SKRZYNIA BAGAZOWA PYTALAM W BUTIKU 20 TYSIECY FUNTOW SREDNIA NOWAA SKAD WY ZIELISCIE 6000 TYSIECY ZA STARE HIOSTORYCZNE EKSPONATY LUDZIE BYLAM NA JEDNEJ AUKCJI PONIEWAZ ZOSTALAM ZAPROSZONA CENY TO 200TYSIECY FUNTOW W GORE!! NA TAKICH AUKCJIACH.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 17-08-2010 fiuuu
    gość (Wtorek, 17-08-2010) napisał:

    ..... LUDZIE BYLAM NA JEDNEJ AUKCJI PONIEWAZ ZOSTALAM ZAPROSZONA CENY TO 200TYSIECY FUNTOW W GORE!! NA TAKICH AUKCJIACH.

    nie podniecaj się tak, to tylko świadczy o głupocie tych ludzi, którzy są skłonni płacić taką kasę za starą, zniszczoną walizkę. Czy naprawdę nie widzisz tu absurdu? To chyba jakaś zbiorowa hipnoza, że tego typu rupieciom nadaje się taką wartość. Chore.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 17-08-2010 gość
    fiuuu (Wtorek, 17-08-2010) napisał:

    Glupoty gadasz ludzie placa miliony za tego typu antyki, dla Ciebie to rupiecie bo sie nie znasz na sztuce a dla nich rupiec to twoje meble z ikei czy bazaru.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 17-08-2010 fiuuu

    Nadal nie rozumiesz. Te Twoje antyki są rupieciami. Taka jest prawda, to są, obiektywnie patrząc stare, zniszczone, pewnie nieładnie pachnące walizki. To ludzie nadają im niebotyczną wartość, bo tak się umówili. Bo gromada speców od marketingu wmówiła durnemu społeczeństwu, że akurat TE walizki, TEJ firmy są niezwykle wartościowe, szczególnie jak mają 100 lat. Uwierz mi, że ze strychu mojej babci wyrzuciliśmy nie gorsze sztuki, ręczna przedwojenna robota znakomitego kaletnika. Tylko, że nie sygnowane niczyim nazwiskiem. Nie możesz zrozumieć, że wciąż wmawiają nam horrendalną wartość czegoś, co jej nie ma? Że to jest sztucznie nadmuchane by wycisnąć pieniądze z frajerów?
    Odpowiedz Zgłoś
  • Czw., 19-08-2010 gość
    lusy zawsze w cenie!

    www.nienasyceni.pl - forum erotyczne
    www.nienasyceni.pl - seks forum
    www.nienasyceni.pl - sex forum
    www.nienasyceni.pl - onanizm
    www.nienasyceni.pl - masturbacja
    www.nienasyceni.pl - pierwszy raz
    www.nienasyceni.pl – dojrzewanie
    www.nienasyceni.pl - pozycje seksualne
    www.nienasyceni.pl - fetysz
    www.nienasyceni.pl - dotyk
    www.nienasyceni.pl - pieszczoty
    www.nienasyceni.pl - perwersje
    www.nienasyceni.pl - antykoncepcja
    Odpowiedz Zgłoś
  • Niedz., 22-08-2010 gość
    Dla mnie moda na antyki i starocie to czysty snobizm . Ale mało kto wie , że w dużej mierze przypadków handlarze podstawiają kogoś od siebie . A później ktoś się łapie na tym , że skoro za tyle poszło to on da jeszcze więcej następnym razem . Dla mnie potęga umysłu ma największe znaczenie . Reszta czyli materializm za wszelką cenę jest zupełnie pustą i bezwartościową zbiorową paranoją . Wiadomo ja też muszę coś kupić , żeby żyć , ale nigdy nie przejawiam teorii , żeby coś mieć bo inni będą zazdrościć lub żeby zaspokoić czyste ego .
    Odpowiedz Zgłoś