Bambus, geny i nowe sposoby Estee Lauder na walkę ze starzeniem skóry Europejek

11 Komentarzy
4 Zdjęcia
Sobota, 04-02-2012

Już wkrótce do sprzedaży trafi New Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Creme marki Estee Lauder, którego zadaniem jest wielowymiarowe zwalczanie oznak starzenia zaledwie w 4 tygodnie. Nas zainteresowały przede wszystkim nowinki technologiczne i pomysły, które wcielono w życie wraz ze stworzeniem formuły tego kremu.

Kluczowym składnikiem jest w nim bowiem ekstrakt z liści czarnego bambusa, włączony do IntuiGen Technology, która wpływa na naturalną zdolność skóry do aktywowania licznych funkcji komórki, a zatem usprawnienia procesów regeneracji i odwrócenia efektów starzenia. Jego działanie opiera się na aktywacji białka Nrf2, które uruchamia ponad 200 genów (w tym geny kodujące enzymy oczyszczające, antystresowe, przeciwzapalne i antyoksydacyjne) oraz gen długowieczności SIRT-1. Zawiera także silnie działające substancje zapobiegające podrażnieniom oraz przeciwutleniacze, takie jak witamina E i kofeina

Poza tym kosmetyk, obdarzony ciekawą, orientalno-cytrusową kompozycją zapachową jest wszechstronny i „inteligentny” - potrafi reagować na zmieniające się potrzeby skóry, opóźnić pojawienie się oznak starzenia i ożywić wygląd skóry. Polecany jest do wszystkich typów skóry, do stosowania rano i wieczorem, ale z pewnością przypadnie do gustu paniom, które zmuszone są do stosowania więcej niż jednego kremu, w zależności od potrzeb i reakcji skóry. Warto spróbować!

Ceny:    
Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Creme 30 ml - 240 zł
Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Creme 50 ml - 350 zł

Dostępny będzie w najlepszych perfumeriach od końca lutego 2012.

AG

  • Niedz., 27-05-2012 Ola
    Nieco starsza niz 22 lata (Wt., 21-02-2012) napisał:

    Majac 22 lata nie uzywalam zadnego kremu.Teraz mam 64 i tez nie mam zmarszczek

    Botox jest droższy niż kremy ;)
    Odpowiedz Zgłoś
1 2