Bang & Olufsen Advanced Sound

11 Komentarzy
4 Zdjęcia
Sobota, 04-11-2006

Bang & Olufsen Advanced Sound

Audi informuje, że system audio Bang & Olufsen stał się w ofercie producenta samochodów prawdziwym przebojem. W ciągu niecałych 12 miesięcy już ponad 3 000 klientów zdecydowało się na zakup Bang & Olufsen Advanced Sound. Aktualnie co piąte Audi A8 lub S8 jest wyposażone w to ponad 1 000-watowe nagłośnienie.

Czternaście aktywnych głośników Highend, opracowana przez B&O technologia Acoustic Lens i duża moc wzmocnienia Advanced Sound System zapewnia doskonałe brzmienie. Specjalnie dla Audi A8 stworzone zostały siatki głośników ze starannie wykończonego, anodowanego aluminium - materiału, z którego wykonane jest także nadwozie tej luksusowej limuzyny.

System robi wrażenie nie tylko akustyczne, lecz również wizualne, jego stylistyka harmonizuje ściśle z wyglądem A8. Po uruchomieniu zestawu audio z tablicy rozdzielczej wysuwają się automatycznie dwa głośniki wysokotonowe w technologii Acoustic Lens, które zapewniają wierny odbiór w całym wnętrzu.

Bang & Olufsen Advanced SoundBang & Olufsen Advanced SoundBang & Olufsen Advanced Sound

MW

  • Sob., 04-12-2010 gość
    gość (Niedziela, 05-11-2006) napisał:    nagłośnienie ok, choć jak na B&O, to mogli się lepiej wizualnie postarać. Ale to Audi w środku wygląda fatalnie-staromodnie.


    staromodnie to wygląda twoja kobita
    Odpowiedz Zgłoś
1 2