Blogerka projektuje dla H&M

7 Komentarzy
4 Zdjęcia
Sobota, 15-01-2011

Blogerka projektuje dla H&M

Marka H&M słusznie uchodzi za eksperta od designerskich kolaboracji. Po współpracy z modowymi sławami przyszedł czas na coś nowego. Autorką kolejnej kolekcji będzie szwedzka blogerka Elin Kling.

Kolekcja będzie dostępna jedynie w Szwecji i pojawi się w sprzedaży 3 lutego w 10 wyselekcjonowanych sklepach. 10 procent ze sprzedaży trafi na konto UNICEF. Duet H&M i Kling zapowiada nowoczesne, minimalistyczne projekty z wyraźnym wpływem stylu boho.

Szwedka prowadzenie bloga rozpoczęła w 2007 roku. Dziś powszechnie znana i ceniona, cieszy się coraz większym zainteresowaniem branży. Wpływ blogerów na rozwój mody i trendów jest coraz wyraźniejszy i nie do pominięcia. Internetowi wielbiciele mody zasiadają w pierwszych rzędach na pokazach, inspirują, krytykują i potrafią zapewnić doskonałą reklamę. Marka H&M doskonale zdając sobie z tego sprawę, postanowiła pójść za ciosem i wprowadzić swoje limitowane kolekcje na nowy poziom. 

Blogerka projektuje dla H&M

Blogerka projektuje dla H&M

Blogerka projektuje dla H&M

AW

 • Sob., 15-01-2011 agulllka
  Blog jej jest świetny, tylko nie wiem jakoś razi mnie jej ten styl boho te jej luźne podejście takie "niedopięte, chaotyczne" w korelacji z jej wiekiem, więc nie przemawia to do mnie, śliczna dziewczyna ale jej styl czuje jak by był na siłę..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 15-01-2011 gość
  fajne ubrania, szkoda, że nie będzie ich w Polsce. i jeśli mam być szczera, to te ubrania, które są na zdjęciach, są bez porównania fajniejsze niż ostatnia kolekcja Lanvin.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 15-01-2011 gość
  całkiem niezła kolekcja!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 15-01-2011 gość___
  coś dla ludu

  www.plotasy.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 16-01-2011 gość
  agulllka (Sobota, 15-01-2011) napisał:  Blog jej jest świetny, tylko nie wiem jakoś razi mnie jej ten styl boho te jej luźne podejście takie "niedopięte, chaotyczne" w korelacji z jej wiekiem, więc nie przemawia to do mnie, śliczna dziewczyna ale jej styl czuje jak by był na siłę..

  masz może link do jej bloga?

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-01-2011 jarett
  a od kiedy HM to luksusowa marka? Chociaż skoro lagerfeld sprzedał się Volkswagenowi... http://platine.pl/koniec-luksus…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 04-04-2013 hehe
  Odpowiedz Zgłoś