Botoks

56 Komentarzy
1 Zdjęcie
Niedziela, 19-11-2006

Botoks

Czas pozostawia na naszej twarzy wiele znaków. Najwidoczniejsze, pod postacią zmarszczek, pojawiają się w wyniku działania różnych czynników, nawet, a właściwie zwłaszcza, pod wpływem naszej mimiki.

Wśród wielu sposobów wygładzania zmarszczek i odświeżania wyglądu, coraz większą popularność zdobywa metoda, znana w medycynie estetycznej już od ponad 20 lat, polegająca na domięśniowej iniekcji odpowiednio dobranych dawek proteiny botulinowej, w wybrane partie twarzy. Zastrzyk powoduje czasowe rozluźnienie mięśni, a przez to uniemożliwia marszczenie się na nich skóry. Wieloletnie badania nad substancją dowiodły wysokiej skuteczności, a także bezpieczeństwa jej stosowania.

Aplikacja botoksu jest zabiegiem prostym, bezbolesnym i niewymagającym specjalnych przygotowań. Iniekcja trwa krótką chwilę, po której z powodzeniem można wrócić do codziennych zajęć. Dlatego zabieg bywa nazywany "lunchowym". Efekt widoczny jest już po kilku dniach i utrzymuje się przez okres od 4 do 6 miesięcy. Botoks nie wywołuje działań niepożądanych, można go więc wielokrotnie powtarzać.

Botoks jest wysoce oczyszczonym kompleksem proteinowym uzyskiwanym z proteiny botulinowej typu A, powstającej z bakterii Clostridium botulinum. Ponad czterdzieści lat stosowania toksyny botulinowej typu A w terapii neurologicznej (w leczeniu kręczu karku i u dzieci z porażeniem mózgowym), liczne testy i szczegółowe badania kliniczne potwierdziły, że jest to bezpieczna i skuteczna substancja. Dlatego też zdecydowano się na rozszerzenie jej wykorzystania i wprowadzenie do okulistyki i dermatologii. Od 30 lat botoks jest lekiem stosowanym w okulistyce w leczeniu zeza i kurczu powiek. Jego zastosowanie w dermatologii estetycznej pozwala na korekcję zmarszczek mimicznych.

Razem z wzrastającą liczbą wiernych pacjentów, wzrasta też liczba gabinetów dermatologii estetycznej oferujących zabiegi z użyciem botoksu. Coraz więcej z nich stara się również wyjść naprzeciwko innym oczekiwaniom klientów. Niezwykle oryginalnym i coraz popularniejszym pomysłem na  prezent gwiazdkowy dla bliskiej osoby, jest oferowany przez wiele gabinetów kupon na zbiegi, w tym botoks. Realizacja w wygodnym dla obdarowanego terminie, pozwoli ważnej dla nas osobie poczuć się młodo i jeszcze bardziej wyjątkowo.

Ceny: 900 zł za czoło, 900 zł za dół twarzy. Mniejsze obszary są liczone indywidualnie i przeliczane przez ilość użytego preparatu.

Zabieg wykonasz np. w klinice dr Artura Bromy:

http://www.broma.pl/botox.html

AMG

 • Niedz., 19-11-2006 gość
  [cytat komentarz="37209"]
  tanie.

  TANIE???? co 5 m-cy min 1800 zł. Bardzo drogie, no ale za młodość też trezba płacić :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-11-2006 gość

  Hej a piersi tez sobie zrobilas ? , musisz byc kasowa babka jezel stac Cie na takie zabiegi , jajgorzej gdy jakis mlodzian natnie sie na taka ktora ma 70 lat bo pomysli , ze ona ma dopiero 30 , hahha
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-11-2006 gość
  mozna samemu kupis i robic sobie zabiegi? taniej wyjdzie prawda?
  [/cytat]
  Jak sobie porazisz nerwy nie te co trzeba i bedzie Ci wyciekac slina przez pol roku albo oko nie bedzie Ci sie domykalo to wtedy uzyskasz odpowiedz na swoje niezbyt madre pytanie...Botox musi wstrzykiwac specjalista lekarz po ukonczeniu szkoly medycyny estetycznej...Zabieg jest bezpieczny tylko wtedy, gdy wykonuje go odpowiednio wyszkolona osoba...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-11-2006 gość
  Trucizny są odporne na ogrzewanie, aby je zlikwidować trzeba by gotować zakażoną żywność przez 5 godzin.
  Nieprawda ! Wystarczy 20 minut gotowania i laseczki jadu kielbasianego gina !
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-11-2006 kop1
  "Trucizny są odporne na ogrzewanie, aby je zlikwidować trzeba by gotować zakażoną żywność przez 5 godzin.
  Nieprawda ! Wystarczy 20 minut gotowania i laseczki jadu kielbasianego gina !"  Naucz sie czytac OSLE ze ZROZUMIENIEM !
  Kogel pisal o otowaniu TOKSYN a nie samych bakterii.....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-11-2006 gość
  Przecież to upośledzanie sobie mięśni twarzy i to za własne pieniądze - dla mnie max głupota a w dodatku trzeba to powtarzać co kilka miesięcy - zakłady "kosmetyczne" znalazły sobie fajne źródełko na stały dopływ kaski :-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-11-2006 KAWA
  MIESZKAM W SZCZECINIE, MAM BRZYDKIE ZMARSZCZKI MIEDZY OCZAMI (TAKIE OD DENERWOWANIA) TEZ BYM SOBIE TAKIE COS ZAAPLKOWALA, TYLKO NIE WIEM DOKLADNIE GDZIE. WOLALABYM ZEBY KTOS MI POLECIL JAKIS PUNKT JAKO SPRAWDZONY, WIEC JESLI KTOS JEST ZE SZCZECINA I WIE, TO PROSZE O NAMIARY. BUZKA
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-11-2006 gość
  Rzadko cokolwiek komentuje,ale bez przesady..Zabieg to zabieg.Wprowadzenie obcej substancji do organizmu,to nie napicie się wody.I to tylko z prózności.Przesada i głupota.Mam 40 lat,no właśnie,bez Botoxu.I niech tak zostanie..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-11-2006 gość

  Basen,aerobik i uśmiech!!Zamiast Botoxu,wystarczy..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-11-2006 gość
  PRECZ Z REKLAMĄ
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5