Botoks

56 Komentarzy
1 Zdjęcie
Niedziela, 19-11-2006

Botoks

Czas pozostawia na naszej twarzy wiele znaków. Najwidoczniejsze, pod postacią zmarszczek, pojawiają się w wyniku działania różnych czynników, nawet, a właściwie zwłaszcza, pod wpływem naszej mimiki.

Wśród wielu sposobów wygładzania zmarszczek i odświeżania wyglądu, coraz większą popularność zdobywa metoda, znana w medycynie estetycznej już od ponad 20 lat, polegająca na domięśniowej iniekcji odpowiednio dobranych dawek proteiny botulinowej, w wybrane partie twarzy. Zastrzyk powoduje czasowe rozluźnienie mięśni, a przez to uniemożliwia marszczenie się na nich skóry. Wieloletnie badania nad substancją dowiodły wysokiej skuteczności, a także bezpieczeństwa jej stosowania.

Aplikacja botoksu jest zabiegiem prostym, bezbolesnym i niewymagającym specjalnych przygotowań. Iniekcja trwa krótką chwilę, po której z powodzeniem można wrócić do codziennych zajęć. Dlatego zabieg bywa nazywany "lunchowym". Efekt widoczny jest już po kilku dniach i utrzymuje się przez okres od 4 do 6 miesięcy. Botoks nie wywołuje działań niepożądanych, można go więc wielokrotnie powtarzać.

Botoks jest wysoce oczyszczonym kompleksem proteinowym uzyskiwanym z proteiny botulinowej typu A, powstającej z bakterii Clostridium botulinum. Ponad czterdzieści lat stosowania toksyny botulinowej typu A w terapii neurologicznej (w leczeniu kręczu karku i u dzieci z porażeniem mózgowym), liczne testy i szczegółowe badania kliniczne potwierdziły, że jest to bezpieczna i skuteczna substancja. Dlatego też zdecydowano się na rozszerzenie jej wykorzystania i wprowadzenie do okulistyki i dermatologii. Od 30 lat botoks jest lekiem stosowanym w okulistyce w leczeniu zeza i kurczu powiek. Jego zastosowanie w dermatologii estetycznej pozwala na korekcję zmarszczek mimicznych.

Razem z wzrastającą liczbą wiernych pacjentów, wzrasta też liczba gabinetów dermatologii estetycznej oferujących zabiegi z użyciem botoksu. Coraz więcej z nich stara się również wyjść naprzeciwko innym oczekiwaniom klientów. Niezwykle oryginalnym i coraz popularniejszym pomysłem na  prezent gwiazdkowy dla bliskiej osoby, jest oferowany przez wiele gabinetów kupon na zbiegi, w tym botoks. Realizacja w wygodnym dla obdarowanego terminie, pozwoli ważnej dla nas osobie poczuć się młodo i jeszcze bardziej wyjątkowo.

Ceny: 900 zł za czoło, 900 zł za dół twarzy. Mniejsze obszary są liczone indywidualnie i przeliczane przez ilość użytego preparatu.

Zabieg wykonasz np. w klinice dr Artura Bromy:

http://www.broma.pl/botox.html

AMG

 • Pn., 20-11-2006 jajeczny
  Kupujcie kosmetyki Jokera
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-11-2006 gość
  naiwnosc niektorych dziewczyn mnie zabija :)))

  wystarczy napisac ze to poprawi ich wyglad i niewazne jaka cena - i tak kupia swiecie wierzac w cud.

  LOL!!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-11-2006 gość
  Ludzie! czy wy chociaz wiecie z czego on jest robiony?... jak nie, to was uswidamiam, że głównie z genów dzieci.. dalej chcecie tego używać? jak tak to gratuluję...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 22-10-2007 gość
  witam
  ja polecam klinike lafsen www.lafsen.pl
  jeżeli chodzim o botox i wypełniacze fajne ceny i fochowa obsługa mają też co jakiś czas super promocje w porównaniu do innych gabinetów polecam jestem zadowolona
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 26-10-2007 krasnal
  to działa,tak jak opisują
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 13-12-2007 czacza
  ile kosztuje wygladzenie zmarszczek
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 28-01-2008 gość
  [cytat komentarz="37347"]
  a jakby tak wstrzyknal w penisa to tez by wyprostowalo zmarszczki i bylby dluzszy...
  [/cytat
  LEPIEJ WSTRZYKNIJ SOBIE W MÓZG! KORZYŚĆ DLA WSZYSTKICH........
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 10-02-2008 gość
  polecam forum prawdziwa skarbnica wiedzy o operacjach i lekarzach www.twojeciało.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-02-2008 Robert - służacy Bogu, ludziom i
  Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę. 1 Kor 6, 12

  Nie oddawajcie się więc w niewolę próżności ale bądźcie ludźmi wolnymi!

  http://www.mateusz.pl/rodzina/m…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-02-2008 Robert - służący Bogu, ludziom i
  I jeszcze dobrze jest przeczytać i przeanalizować, tzn. zapoznać się z historiami osób wymienionymi w tym artykule, informacje podane na tej oto stronce.

  http://film.onet.pl/0,0,1468701…

  Pozdrawiam i niech Bóg wam błogosławi!
  Odpowiedz Zgłoś
2 3 4 5 6