Boutiques

6 Komentarzy
4 Zdjęcia
Niedziela, 28-11-2010

Boutiques
,86010

Google zabiera się za modę i - jak na internetowego giganta przystało - robi to z rozmachem i na wielką skalę. Uruchomiona niedawno strona Boutiques.com ma odmienić sposób robienia zakupów. To potężna baza danych, którą tworzą setki sklepów internetowych, designerskich wirtualnych butików i największe domy towarowe świata. To doskonale posegregowane kolekcje mniejszych i większych projektantów, blogerów i szafy gwiazd.

Możemy kupować na kilka różnych sposobów: wybierając nazwę rzeczy, projektanta, stylizację. Można też wykonać test stylu, po którym Boutiques zaproponuje dopasowane do wyniku ubrania i dodatki. Rozebrana na części garderoba gwiazd spodoba się kobietom, które wśród celebrytek szukają modowych wzorców. Każdy element jest opisany, zaopatrzony w cenę i odsyła bezpośrednio do miejsca, które daną rzecz sprzedaje.

Boutiques to również wielkie źródło inspiracji. Tu nie tylko znajdziemy poszukiwane ubranie, ale również zobaczymy jak noszą je inni, w jakich zestawieniach i okolicznościach rzecz najlepiej wygląda. Całość jest zdumiewająco precyzyjna, dokładna i przemyślana. Łatwo znajdujemy to, czego szukamy i szybko komponujemy w spójną całość nawet najbardziej problematyczne elementy garderoby.

http://www.boutiques.com/

Boutiques

Boutiques

Boutiques

AW

 • Niedz., 28-11-2010 gość
  REWELACJA!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 28-11-2010 gość
  NET-A-POTER ma wreszcie konkurencję z prawdziwego zdarzenia!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 28-11-2010 gość
  NET-A-PORTER ma wreszcie konkurencję z prawdziwego zdarzenia!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 28-11-2010 gość
  Wyprobowalam, spodobalo mi sie. Juz jest w moich top sites :-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 28-11-2010 gość
  ta super...większość sklepów jest w USA więc do ceny trzeba dodać 1/3 (cło i podatek) jeśli w ogóle któryś shop wysyła do Polski
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-11-2010 gość
  Poszukuję pilnie pracownika do obsługi e-mail, aby sprostać dynamicznemu wzrostowi zainteresowania.
  Uczciwie możesz zarobić miesięcznie nawet 3.000 zł i więcej. Praca dorywcza dla każdego bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Jeśli jesteś zainteresowany , pisz do mnie na maila: krystian.edukacja@o2.pl
  Naprawdę warto, spróbuj, nic nie tracisz:))
  Odpowiedz Zgłoś