Bransoletka Apart

12 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 25-09-2009

Bransoletka Apart

Marka Apart od pewnego czasu z niebywałą konsekwencją promuje biżuterię z typowo polskimi, pięknymi bursztynami.

Tym razem z ich oferty wybrałam niezwykle ciekawą, niebanalną bransoletkę zaprojektowaną specjalnie dla nowoczesnych kobiet, lubiących ostry i zdecydowany styl. Formą przypomina męskie zegarki, ale zamiast koperty na skórzanym pasku umieszczono rząd oszlifowanych, prostokątnych bursztynów - trzy ciemne i dwa jasne. Kamienie umieszczono w srebrnych koszyczkach, srebrne jest także minimalistyczne zapięcie.

Cena: 1 654 zł, do kupienia w salonach sieci Apart.

MO

  • Pn., 28-09-2009 gość
    może 3%-5% sprzedawanej biżuterii w Aparcie jest produkcji polskiej. Reszta to Turcja, Tajlandia, Chiny i trochę Hiszpanii. Poza "galeriankami" i "traktorzystkami" nikt ich nie zna. No może jeszcze jakieś zflustrowane starsze panie tam leczą swoje kompleksy. Więc Apart to co to za marka? Kto ich zna w świecie?
    Odpowiedz Zgłoś
  • Śr., 16-03-2011 dirtydancer
    Od zawsze jako prezent dla kobiety najlepiej sprawdza się biżuteria. Najważniejsze jest to, aby była niepowtarzalna, aby kobieta poczuła się wyjątkowo i niezwykle. Ja już znalazłam taki sklep, który potrafi oczarować swoimi produktami. W „Niebieski-koralik” bransoletki, koraliki, zawieszki są przepiękne. mi najlepiej sprawdza się koralik z serduszkiem i bursztynowe - tylko tam można takie kupić.
    Odpowiedz Zgłoś
1 2