Brit Sheer Burberry

10 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 12-04-2008

Brit Sheer Burberry Sheer znaczy czysty, lekki i przejrzysty. Nazwa nowego zapachu Burberry nie jest przypadkowa i dobrze oddaje jego charakter.

Woda toaletowa pochodzi z linii Brit i jest niezwykle kobiecą kompozycją nut zapachowych owocu liczi, mandarynki, grejpfrutów, ananasa, brzoskwini, białego piżma i jasnego drzewa. Całość jest świeża, orzeźwiająca i zmysłowa.

Ceny: 158 zł (30ml), 216 zł (50ml), 193 zł (100ml)

Kupisz w perfumeriach oferujących produkty marki Burberry.

W internetowym sklepie Tagomago za wodę toaletową Burberry Brit Sheer zapłacisz 126 zł (30ml), 170 zł (50ml) i 215 zł (100ml).

AW

 • Sob., 12-04-2008 dollis
  nie wyobrażam sobie kupowac nieznanych perfum przez internet
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-04-2008 MBM
  Zapach bardzo lekki, letni z kategorii nieinwazyjnych. Miły, rześki, ale także kwiatowo owocowy. Rzeczywiście kojarzy się z kolorem różowym, przejrzystością i lekkością. Ja dodałabym, że z przestrzenią, wiatrem i szczęściem.
  Jeżeli miałabym porównać do jakiś innych zapachów, to najbliżej mu do Estee Lauder Pure White Linen z dodatkiem radosnych kwiatów i owoców (taka 1/10 intensywności tych składników z Escady) lub np swoja lekkością przypomina L'eau Par Kenzo bez wyrażnej cytrynowej nuty.
  Dla nastolatek i młodych kobiet, dla wszystkich pragnących czegoś lekkiego i optymistycznego na wiosne i lato.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-04-2008 anetka p
  sliczne są
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-04-2008 giovanna
  zaje...ście musi pachnnieć mmmmhhhhhhmmmm
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-04-2008 giovanna
  dodam że pasuje do mnie bo jest zmysłowy taki ja, również jestem świeża zawsze ładnie odemnie pachnie pytają czym tak pachne zawsze friendsy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-04-2008 Giks
  MBM (Sobota, 12-04-2008) napisał:  Zapach bardzo lekki, letni z kategorii nieinwazyjnych. Miły, rześki, ale także kwiatowo owocowy. Rzeczywiście kojarzy się z kolorem różowym, przejrzystością i lekkością. Ja dodałabym, że z przestrzenią, wiatrem i szczęściem.Jeżeli miałabym porównać do jakiś innych zapachów, to najbliżej mu do Estee Lauder Pure White Linen z dodatkiem radosnych kwiatów i owoców (taka 1/10 intensywności tych składników z Escady) lub np swoja lekkością przypomina L'eau Par Kenzo bez wyrażnej cytrynowej nuty.Dla nastolatek i młodych kobiet, dla wszystkich pragnących czegoś lekkiego i optymistycznego na wiosne i lato.


  LoL ;> Ten koment czyta się jak urywek pracy magisterskiej ;> Oj, lekko Cię poniosło :o
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-04-2008 gość
  giovanna (Sobota, 12-04-2008) napisał:  dodam że pasuje do mnie bo jest zmysłowy taki ja, również jestem świeża zawsze ładnie odemnie pachnie pytają czym tak pachne zawsze friendsy


  ble, ble., ble...twoje infantylne komentarze są
  na poziomie głupiutkiej 12- latki, ale rozumiem, że to prowokacja... przecież nikt nie może byc aż tak pusty ? ;<
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 13-04-2008 MBM
  Giks (Sobota, 12-04-2008) napisał:  MBM (Sobota, 12-04-2008) napisał:
  Zapach bardzo lekki, letni z kategorii nieinwazyjnych. Miły, rześki, ale także kwiatowo owocowy. Rzeczywiście kojarzy się z kolorem różowym, przejrzystością i lekkością. Ja dodałabym, że z przestrzenią, wiatrem i szczęściem.Jeżeli miałabym porównać do jakiś innych zapachów, to najbliżej mu do Estee Lauder Pure White Linen z dodatkiem radosnych kwiatów i owoców (taka 1/10 intensywności tych składników z Escady) lub np swoja lekkością przypomina L'eau Par Kenzo bez wyrażnej cytrynowej nuty.Dla nastolatek i młodych kobiet, dla wszystkich pragnących czegoś lekkiego i optymistycznego na wiosne i lato.
  LoL ;> Ten koment czyta się jak urywek pracy magisterskiej ;> Oj, lekko Cię poniosło :o


  Niektórzy wypowiadają się elokwentnie wyrażając możliwie jak najdokładniej swoje odczucia z pomocą bogactwa języka polskiego inni za pomocą emotikonek i zgrupowanych znaków interpunkcyjnych.
  Zapach ciężko wyrazić słowami, starałam się jak najlepiej przybliżyć te perfumy osobom, które jeszcze ich nie znają.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 15-04-2008 ola xD
  musze sobie je kupic moze ladnie pachnom ale to jak wruce z anglii .. :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 24-06-2008 gość
  miałam przyjemność 'powąchać' tych perfum i szczerze przyznam, że są cudowne!
  Odpowiedz Zgłoś