But dnia: BGN

Tagi: BGN, buty, kozaki
9 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 17-11-2009

But dnia: BGN

Intensywnie pomarańczowe, energetyczne kozaki to odmiana na tle wszechobecnej szarzyzny.

Ich kolor jest niekonwencjonalny, ale w znakomity sposób zrównoważony eleganckim, bardzo prostym fasonem. Uszyto je z bardzo miękkiego, szlachetnego zamszu. Cholewka jest gładka, jednolita, jedynie na samej górze wykończona ascetyczną sznurówką. Obcas wysoki ale solidny, w idealnie dopasowanym, naturalnym odcieniu drewnianego brązu.

Cena: 1 290 zł, do kupienia w autoryzowanych butikach BGN.

Adresy sklepów:
Gdynia, Klif, Al. Zwycięstwa 256,
Katowice, ul. Staromiejska 2,
Kraków, ul. Floriańska 31,
Nowy Sącz, ul. Jagiellońska 5,
Poznań, Stary Browar, ul. Półwiejska 42,
Rzeszów, ul Słowackiego 16,
Wrocław, DH Renoma, ul Świdnicka 40,
Wrocław, ul. Oławska 3.

MO

 • Wt., 17-11-2009 gość
  Okropieństwo - może luksus, ale w czasach PRL. Dla mam na wywiadówkę. Chyba najgorsze kozaki na tym portalu do tej pory!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-11-2009 gość
  w wielu sklepach mozna kupic te niekonwencjonalnie brzydkie kozaki.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-11-2009 gość
  ciekawy kolor i fajna góra
  na +
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-11-2009 gość
  gość (Wtorek, 17-11-2009) napisał:  Okropieństwo - może luksus, ale w czasach PRL. Dla mam na wywiadówkę. Chyba najgorsze kozaki na tym portalu do tej pory!


  faktycznie paskudne, ale nie moge sie z toba zgodzic, bywaly juz gorsze!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-11-2009 gość
  w butikach BGN... do niedawna rowniez w KDT
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-11-2009 crAzy_
  Ojjj nie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-11-2009 EVKA
  buty beznadzieja!i za taka kasę?!odnosnie butów-dlaczego nasi producenci nie robia butów wciaganych lub z zamkami np z tyłu w szwie!tylko wszyją do ładnych nawet oficerek zamek ,który szpeci nawet najładniejszy but!!!czy nie ma tam ludzi myślących ,podglądających mistrzów śiatowych projektantów?!nie udziwnionych,prostych w formie!to samo dotyczy torebek!są tak paskudne,ze gdybym miała sporo kasy nie kupiłabym naszych torebek!albo sa przeładowane świecidełkami,lub szycie siermiężne!elegancja tkwi w prostocie!patrzcie na Gucciego,Laurenta ,Jacobsa itd..chce kupic nir droga torebkę,dużą skórzaną,ile sie naszukam w internecie to głowa mała!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 25-11-2009 gość
  BGN wciaz ma tureckie byle co a pan Krol uparl sie by to promowac jako francje.Na koncu wyladuja w Realu jak jego pozostaly turecki import!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 25-11-2009 gość
  EVKA (Czwartek, 19-11-2009) napisał:  buty beznadzieja!i za taka kasę?!odnosnie butów-dlaczego nasi producenci nie robia butów wciaganych lub z zamkami np z tyłu w szwie!tylko wszyją do ładnych nawet oficerek zamek ,który szpeci nawet najładniejszy but!!!czy nie ma tam ludzi myślących ,podglądających mistrzów śiatowych projektantów?!nie udziwnionych,prostych w formie!to samo dotyczy torebek!są tak paskudne,ze gdybym miała sporo kasy nie kupiłabym naszych torebek!albo sa przeładowane świecidełkami,lub szycie siermiężne!elegancja tkwi w prostocie!patrzcie na Gucciego,Laurenta ,Jacobsa itd..chce kupic nir droga torebkę,dużą skórzaną,ile sie naszukam w internecie to głowa mała!


  To moze poszukaj w sklepie!Kupilam piekna w Venezji.
  Odpowiedz Zgłoś