But dnia: sandały Michael Kors

22 Komentarze
2 Zdjęcia
Środa, 09-01-2008

But dnia: sandały Michael Kors Co roku na sklepowych półkach pojawia się kilka wyjątkowo oryginalnych i nowatorskich butów. Zachwyt fasonem, oryginalnym obcasem, nietypowym połączeniem materiałów jest jednak sezonowy i szybko doczepiamy takim butom etykietkę „z zeszłorocznej kolekcji”.

Dziś propozycja z jesienno – zimowej linii Michael Kors, która dobrze poradzi sobie z czasem i będzie pasować do naszej szafy zdecydowanie dłużej niż jeden sezon. Skórzane sandały Calgary mają zabudowaną piętę i wysoki, elegancki obcas. Resztę tworzą krzyżujące się paski. Wszystkie tej samej szerokości dość mocno zabudowują stopę zapewniając wygodę chodzenia. Klasycznym dopełnieniem jest metalowa klamra.

Cena: $196,90 (około 480 zł)

Kupisz w sklepie Nordstrom. O możliwościach wysyłki do Polski przeczytasz tu.

But dnia: sandały Michael Kors

AW

 • Śr., 09-01-2008 Guinevre
  Ładne nawet, bardzo podoba mi się obcas. Z profilu prezentują się rewelacyjnie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-01-2008 panterka-g
  ...dla mnie zbyt toporne...zdecydowanie na NIE ale jedno przyznam cena tania :) może gdybym je widziała na nodze zmieniłabym wtedy zdanie ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-01-2008 LiZZy
  Co się dzieje na tym Luxie!?

  Dziewczyny zachwycają się zwykłymi butami Prady z beznadziejnie banalnym obcasem, pozmarszczaną sukienką Rykielki albo torebeczką a'la wizytownik.

  Panie moderatorki zamieszczją tu obrusy, pieprzniczki, szaliczki jak z gazety 'Donald' czy też maszynki do golenia;/

  Gdzie ten luxlux z tymi wszystkimi butami Shelli Segal, Louboutina, Moschino, DKNY czy Marca Jacobsa i gdzie AJC, jedyna, która sensownie kometowała artykuły?

  Marnie, marnie...
  ..............................................

  Kors do lamusa;) Nóżka obwiązana brązowym bandażem i obcasik liliputek;]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-01-2008 gość
  beznadziejne no i tanie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-01-2008 olo
  tył ładny ale przód mnie się osobiście nie podoba
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-01-2008 kasssa-ndra
  Fason znany od dwóch sezonów. Zwężający się obcas niezbyt pasuje do masywnego wierzchu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-01-2008 gość
  [cytat komentarz="480774"]
  Co się dzieje na tym Luxie!?Dziewczyny zachwycają się zwykłymi butami Prady z beznadziejnie banalnym obcasem, pozmarszczaną sukienką Rykielki albo torebeczką a'la wizytownik.Panie moderatorki zamieszczją tu obrusy, pieprzniczki, szaliczki jak z gazety 'Donald' czy też maszynki do golenia;/Gdzie ten luxlux z tymi wszystkimi butami Shelli Segal, Louboutina, Moschino, DKNY czy Marca Jacobsa i gdzie AJC, jedyna, która sensownie kometowała artykuły?Marnie, marnie........................................
  Ta Pani ma rację! LUXLUX spuścił z tonu;/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-01-2008 cherri
  LiZZy (Środa, 09-01-2008) napisał:  Co się dzieje na tym Luxie!?Dziewczyny zachwycają się zwykłymi butami Prady z beznadziejnie banalnym obcasem, pozmarszczaną sukienką Rykielki albo torebeczką a'la wizytownik.Panie moderatorki zamieszczją tu obrusy, pieprzniczki, szaliczki jak z gazety 'Donald' czy też maszynki do golenia;/Gdzie ten luxlux z tymi wszystkimi butami Shelli Segal, Louboutina, Moschino, DKNY czy Marca Jacobsa i gdzie AJC, jedyna, która sensownie kometowała artykuły?Marnie, marnie.................................................Kors do lamusa;) Nóżka obwiązana brązowym bandażem i obcasik liliputek;]

  *********************************
  Co za protekcjonalny ton wobec wszystkich wypowiadających się na tej stronie...Każdy ma prawo do własnego zdania . I nie Tobie decydować
  (na szczęście), jakie produkty ukazują się na LuxLux. POZDRAWIAM !!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-01-2008 pussycat*
  masakryczne! na coś takiego nawet bym nie spojrzała w sklepie! może ewentualnie pasowałyby tęgiej osobie, bo takie "grube" buty na pewno nie nadają się dla filigranowych kobietek, a ja taką właśnie jestem. nie mają żadnego wdzięku!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-01-2008 nicole8899
  mnie się bardzo podobają :)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3