CH Carolina Herrera w Zakopanem

2 Komentarze
2 Zdjęcia
Piątek, 16-09-2011

CH Carolina Herrera w Zakopanem

CH Carolina Herrera otwiera drugi salon w Polsce. Po Warszawie przyszedł czas na Zakopane. Otwarcie zaplanowane jest na listopad tego roku. Zakopiański salon będzie wyróżniał się na tle innych butików na świecie. Wnętrze zaprojektowano w sposób oddający zimowy charakter Zakopanego, z uwzględnieniem cech charakterystycznych dla marki Carolina Herrera.

Nowe miejsce będzie oferować odzież męską i damską przeznaczoną na chłodniejsze pory roku oraz wszystkie produkty sygnowane logo CH Carolina Herrera, czyli akcesoria, buty, biżuterię, zapachy i ekskluzywną linię dodatków.

CH Carolina Herrera pojawi się na coraz bardziej imponujących pod względem mody Krupówkach. Na słynnej zakopiańskiej ulicy znajdziemy takie marki jak Moncler, Escada Sport, Red Valentino, EA7 Emporio Armani, Lacoste, Napajiri.

Pierwszy sklep CH Carolina Herrera w Polsce otwarty został w sierpniu zeszłego roku w Warszawie na rogu ulicy Mysiej 5 i Brackiej. Salon otwierała Bachleda Grupa Inwestycyjna, która zachęcona dobrym przyjęciem marki, postanowiła do adresu w stolicy dodać adres w górach.

CH Carolina Herrera w Zakopanem

AW

 • Niedz., 18-09-2011 gość
  między oscypkami i chamami góralami CH? Nie żartujcie. Rozumiem, że Bachledy muszą mieć blisko, ale bez przesady, co z wizerunkiem butiku???
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 19-09-2011 gość
  gość (Niedziela, 18-09-2011) napisał:  między oscypkami i chamami góralami CH? Nie żartujcie. Rozumiem, że Bachledy muszą mieć blisko, ale bez przesady, co z wizerunkiem butiku???  Co w tym złego? Boli Cię kultura przodków?
  Na czym ma niby ucierpieć wizerunek marki?
  Czasem pomyśl ze 100 razy zanim coś strzelisz.
  Odpowiedz Zgłoś