Chanel i Colette

1 Komentarz
1 Zdjęcie
Środa, 02-03-2011

Chanel i Colette

Dom mody Chanel i słynny paryski salon Colette łączą siły i razem zapraszają do wyjątkowego, czasowego butiku. W industrialnej przestrzeni, na ponad 200 metrach kwadratowych zagości unikalna ekspozycja. Spotkają się wielka moda Chanel z oryginalnym wzornictwem Colette. Spontaniczna akcja trwa 10 dni: od 1 do 10 marca.

Oferta butiku jest kombinacją elementów wiosenno – letniej kolekcji Chanel, sztuk wizualnych, propozycji muzycznych i wyselekcjonowanych dzieł młodych projektantów skupionych wokół Colette. Legendarne modele torebek Chanel zostaną oddane artystom (Kevin Lyons, Soledad, Andre, Fafi, SO-ME), którzy zinterpretują je na nowo. W nowej wersji pojawią się również kultowe kamelie. Oprócz tego w butiku znajdą się wydawnictwa książkowe i archiwalne numery magazynu Visionaire, aparaty Leica, kolekcjonerskie lalki Karla Lagerfelda, designerskie kaski na skutery, rozmaite akcesoria i płyty CD z kolekcji Colette. Na odwiedzających czeka nail bar Chanel i słodkości Chez Bogato.

Chanel and Colette
336-340 Rue Saint-Honore, Paryż
Butik zaprasza od 1 do 10 marca 2011, w godzinach od 11 do 19. 

AW

  • Śr., 02-03-2011 gość
    Bardzo chciałabym to zobaczyć. Uwielbiam Lagerfelda i Chanel. Wielki Mistrz Karl nigdy nie pozwoliłby sobie na wybryki w stylu Galliano. To człowiek o niezwykłej inteligencji, klasie, talencie i wszechstronnej wiedzy na temat sztuki. Kreator i wizjoner. Tytan pracy. Chciałabym mieć choć ułamek jego talentu i siły.
    Odpowiedz Zgłoś