Christian Lacroix dla Desigual

4 Komentarze
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 31-01-2011

Christian Lacroix dla Desigual

Losy domu mody Christian Lacroix to jedna ze smutniejszych historii czasów recesji. Ogłoszona ponad rok temu upadłość wywołała spore poruszenie w branży. Od tego czasu, projektant, bez praw do marki, stworzył mundury dla pracowników francuskich kolei, zaprojektował kostiumy operowe i wystąpił w roli kuratora wystaw. Ostatnio media obiegła informacja o nowym zleceniu Lacroix, który zrobił kolekcję dla hiszpańskiej marki Desigual.

Kolekcja nazwana Monseiur Lacroix została zaprezentowana na Tygodniu Mody w Barcelonie. Jesienno – zimową ofertę na rok 2011/2012 tworzy 30 sylwetek. To początek współpracy i przedsmak tego, co nietypowy duet zaproponuje na lato 2012. Desigual to marka znana z charakterystycznych, barwnych patchworków. W połączeniu z fantazją mistrza haute couture Christiana Lacroixa można liczyć na wzornicze szaleństwo.

http://desigual.com/desigual/

Christian Lacroix dla Desigual

Christian Lacroix dla Desigual

AW

 • Pn., 31-01-2011 PATITKA
  Widac 'ducha' Lacroixa. Brawo!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 31-01-2011 Morgi
  Geniusz! Tak, tak owacje na stojąco! ;p
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 31-01-2011 gość
  Uwielbiam Desigual, w Barcelonie to prawdziwa frajda buszować w tych arcykolorowych sklepach. Przede wszystkim ich bajeczne płaszczyki.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 31-01-2011 gość
  gość (Poniedziałek, 31-01-2011) napisał:  Uwielbiam Desigual, w Barcelonie to prawdziwa frajda buszować w tych arcykolorowych sklepach. Przede wszystkim ich bajeczne płaszczyki.


  a ja tam chodze jak do muzeum...poogladac,wesołe ubrania ,ale ta kolekcja,naprawde niezła
  Odpowiedz Zgłoś