Chusta Bebelulu

Tagi: dzieci, chusta
19 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 21-09-2006

Chusta Bebelulu

Natchnieniem do powstania modelu Hamalu jest sposób noszenia dzieci przez kobiety w Ekwadorze. Dzieci w chuście są karmione piersią i przez cały czas mogą czuć ciepło matki, słyszeć jej głos i usypiać przy niej.

Hamalu zapewnia wygodne i naturalne ułożenie malucha. Odpowiednie materiały sprawiają, że dziecko nie ślizga się w niej i nie przesuwa. Hamalu to również hamak, który można łatwo zawiesić i pobujać malucha. Wystarczy wyjąć materiał z kółek, a następnie przy pomocy specjalnie wszytych linek zaczepić oba końce chusty o drzwi lub drzewo.

Chusta jest wygodna także dla mamy. Dzięki specjalnej kieszonce można mieć zawsze pod ręką butelkę, smoczek lub chusteczkę. Ponadto umożliwia regulację długości, dzięki której mogą ją nosić osoby zarówno wysokie, jak i niskie oraz regulację boków za pomocą sznureczków, co zapewnia intymność na przykład podczas karmienia dziecka piersią. Przeznaczona jest do noszenia dzieci od momentu narodzin aż do osiągnięcia wagi 12 kg. Chusta Hamalu firmy Bebelulu dostępna jest w kolorze amarantowym, niebieskim, błękitnym i brązowym.

Cena: 169 zł, do kupienia tu:

http://calineczka.pl/sklep/index.php?cPath=322_324

MT

 • Czw., 21-09-2006 kc_mc
  Balabym sie dziecko polozyc w takim " hamaku ", mialabym stracha ze jednak przekreci sie jakos w nim i upadnie ...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-09-2006 Selene


  Dokładnie :/ Nawet patrząc na zdjęcie mam wrażenie że wystarczy aby ten maluch zrobil jeden ruch i SPADŁ! :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-09-2006 Selene
  kc_mc (Czwartek, 21-09-2006) napisał:  Balabym sie dziecko polozyc w takim " hamaku ", mialabym stracha ze jednak przekreci sie jakos w nim i upadnie ...  Dokładnie :/ Nawet patrząc na zdjęcie mam wrażenie że wystarczy aby ten maluch zrobil jeden ruch i SPADŁ! :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-09-2006 gość Niunia
  Mój synek jest bardzo ruchliwy, wypadłby z tego i co wtedy...? wielki płacz! Wolę mu to zaoszczędzić. Łóżeczka są bezpieczniejsze.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-09-2006 gość
  Nie chodzi o hamak tylko o modne teraz chustki, w których nosi się dzieci na spacerze i w domu. To super rozwiązanie. Wiem to, bo pracuję w domu. Jestem grafikiem. Projektuje przy komputerze, a moja córeczka jest cały czas przy mnie. Pryztula się, czuje kontakt. Mogę od razu zareagować gdy płacze, gdy ma mokro, gdy chce jesć. Jest cały czas ze mną i czuje się bezpiecznie. Nie musiałam iść na macierzyński i wypasć z obiegu, pracuję i jestem przy dziecku cały czas. Rozmawiamy nawet ze sobą.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-09-2006 gość
  a ja swoje będę w takim nosić
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-09-2006 gość

  dziewczyny,ale jak sie tego uzywa jako nosidło na dziecko,czyli zawieszamy przez ramie ten sprzet i "instalujemy";) bobo to jest bezpiecznie,widziłam kobiety noszace tak swoje maluszki
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-09-2006 gość
  gość (Czwartek, 21-09-2006) napisał:  Nie chodzi o hamak tylko o modne teraz chustki, w których nosi się dzieci na spacerze i w domu. To super rozwiązanie. Wiem to, bo pracuję w domu. Jestem grafikiem. Projektuje przy komputerze, a moja córeczka jest cały czas przy mnie. Pryztula się, czuje kontakt. Mogę od razu zareagować gdy płacze, gdy ma mokro, gdy chce jesć. Jest cały czas ze mną i czuje się bezpiecznie. Nie musiałam iść na macierzyński i wypasć z obiegu, pracuję i jestem przy dziecku cały czas. Rozmawiamy nawet ze sobą.


  :)))))jak fajnie,ja sie niemoge doczekac jak bede mama...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-09-2006 Monika2
  fajna ,ale balabym sie jednak....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-09-2006 eMi
  świetny pomysł dla mam...
  Odpowiedz Zgłoś
1 2