Ciuch dnia: bluzka Chloé

3 Komentarze
3 Zdjęcia
Piątek, 07-10-2011

Ciuch dnia: bluzka Chloé

Drapieżna i wyrafinowana zarazem. To nie tylko recepta na uwodzicielską odsłonę kobiecości, ale także na idealną koszulę na biznesowe spotkanie. Klasyczna zapinana koszula marki Chloé ma męski prosty krój, praktyczne kieszonki i niewielkie guziki. Jej kobieca strona to szmaragdowy odcień (jeden z najmodniejszych jesienią!) i faktura przypominająca wężową skórę. Dodatkowa zaleta: delikatna tkanina. Jak ją nosić? Przede wszystkim pozwolić pozostać najmocniejszym elementem stroju. Do towarzystwa pasują jej czarne spodnie, eleganckie botki i duża torba. Ważny jest kolor – czerń, ale oprócz spodni koszulę można komponować ze spódnicami: ołówkowymi albo rozkloszowanymi.

Cena: 5 226 zł

Kupisz sklepie internetowym MyTheresa.com

Ciuch dnia: bluzka Chloé

Ciuch dnia: bluzka Chloé

AK

 • Pt., 07-10-2011 gość
  Faktura – w plastyce jest to charakterystyczny sposób ukształtowania powierzchni dzieła (np. obrazu, rzeźby) wynikający z tworzywa, techniki i woli artysty. Jeden z podstawowych problemów plastycznych.

  Na fakturę dzieła sztuki w malarstwie wpływ ma bardzo wiele czynników, m.in. rodzaj podobrazia, rodzaj farby i ewentualne dodatki, które się w niej znajdują, sposób jej nakładania (np. impastami), zastosowane techniki (np. frottage).

  Faktura rzeźby zależna jest m.in. od surowca z jakiego została wykonana oraz sposobu jego obrobienia, stopnia wypolerowania, użytych narzędzi.

  Na zbliżeniu widać jedwabną, gładką tkaninę z NADRUKIEM w wężowy wzór.
  Bluzka świetna!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 07-10-2011 gość
  gość (Piątek, 07-10-2011) napisał:  Faktura – w plastyce jest to charakterystyczny sposób ukształtowania powierzchni dzieła (np. obrazu, rzeźby) wynikający z tworzywa, techniki i woli artysty. Jeden z podstawowych problemów plastycznych.Na fakturę dzieła sztuki w malarstwie wpływ ma bardzo wiele czynników, m.in. rodzaj podobrazia, rodzaj farby i ewentualne dodatki, które się w niej znajdują, sposób jej nakładania (np. impastami), zastosowane techniki (np. frottage).Faktura rzeźby zależna jest m.in. od surowca z jakiego została wykonana oraz sposobu jego obrobienia, stopnia wypolerowania, użytych narzędzi.Na zbliżeniu widać jedwabną, gładką tkaninę z NADRUKIEM w wężowy wzór.Bluzka świetna!


  :) j.w. niestety piszacy opisy dziennikarze to pol- analfabeci ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 09-10-2011 gość
  nie tylko faktura się nie zgadza w opisie. Ciężko nazwać ten odcień szmaragdowym. Szmaragd jest ciemno zielonym bardzo głębokim kolorem, podczas gdy ta bluzka ma kolor raczej bliżej pastelowego
  Odpowiedz Zgłoś