Ciuch dnia: kombinezon Drop

18 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 29-08-2008

Ciuch dnia: kombinezon Drop
Damski kombinezon, choć trudny w noszeniu, ma całkiem spore grono zwolenniczek, które umiejętnie dobierając dodatki potrafią na jego bazie stworzyć efektowną kreację.

Kombinezony regularnie zmieniają kroje, tkaniny i kolorystykę by nieco odnowione pojawić się właściwie w każdym sezonie. Dzisiejsza propozycja w szafirowo – wrzosowych odcieniach to dzieło marki Drop. Ubranie uszyto ze szlachetnego jedwabiu. Mocno drapowana na łydkach tkanina powyżej kolan tworzy szerokie pumpy. Stosunkowo luźna góra odsłania dekolt i ramiona. 

Cena: 1 299 zł

Kupisz w salonie YPDF w warszawskiej Promenadzie.

AW

 • Pt., 29-08-2008 hamster
  kombinezony owszem sa ok, ale dopasowane, obcisle, ten zdecydowanie nie podkresla figury, pogrubia, tak wlasciwie niczego nie podkresla ,jedyne co to fajny i dobry garunkowo material
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 29-08-2008 gość
  a ja zdecydowanie tak, świetny!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 29-08-2008 gość
  Zobaczcie co znalazłam :) ha ha dobre
  Fakt ujawnia to jako pierwszy - wiemy, kto ubiera żonę premiera! Małgorzatę Tusk (51 l.)w obroty wzięli projektanci mody Ewa i Piotr Krajewscy.
  Rewolucyjne zmiany w życiu Małgorzaty Tusk trwają. Najpierw była odkładana od wielu miesięcy decyzja o przeprowadzce z przytulnego, rodzinnego Sopotu do kolorowej, ale głośnej Warszawy. Teraz przed premierową kolejne wyzwanie – ciężka praca nad własnym wizerunkiem. W końcu warszawskie i światowe salony mają swoje wymagania.
  Dlatego też pani Małgorzata nie ogranicza się do buszowania po butikach w znanych stołecznych centrach handlowych. O pomoc poprosiła utalentowane małżeństwo projektantów Ewę i Piotra Krajewskich. – Niestety, nie mogę zdradzić szczegółów naszej współpracy – mówi nam projektantka. W jej kreacjach chodzą m.in. Laura Łącz (54 l.) i uczestnicy programów: „You can dance”
  Czyżby więc Małgorzata Tusk przygotowywała się do podboju warszawskich salonów? Zobaczymy, czym nas zaskoczy.
  [Piotr Mieśnik ]
  ZOBACZYMY JAKIE TO ZMIANY !!!!!!!!:)ALBO DO TANCA NA LODZIE HA HA SIE SZYKUJE SZANOWNA PANI
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 29-08-2008 gość
  idealna na wieczór, do klubu czy na kolacjE. muszę się wybrać do YPDF i przymierzyć.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 31-08-2008 gość
  Na modelce wygląda nawet ciekawie, powiedziałabym ładnie, ale ja bym czegoś takiego nie założyła. Nie mój styl. Raczej kojarzy mi się z chudymi nastolatkami.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 31-08-2008 gość
  nie no z tymi pantalonami to przesadzili.. a jak siku robić..? :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 01-09-2008 RosieLovett
  Pani modelka wyglada, jakby sobie narobila w spodnie. Zdecydowane nie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-11-2009 Edth
  Rewelacyjny ...marze już o takim
  Odpowiedz Zgłoś
1 2