Ciuch dnia: spódnica Prada

16 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 13-05-2008

Ciuch dnia: spódnica Prada Jako że spódnicy poświęcono w tym sezonie wyjątkowo dużo uwagi, proponuję dzisiaj przyjrzeć się tej najwyrazistszej i najbardziej rozpoznawalnej. O bajkowej krainie Miucci Prady pisaliśmy już kilkakrotnie. Obok uroczych sukienek, spodni - dzwonów i niesamowitych pantofli na wybiegu pojawiła się szeroka, sięgająca za kolana spódnica.

Ciuch dnia: spódnica Prada Kształt ubrania tworzą dzwonkowy, mocno marszczony w pasie fason i delikatna organza. Lekka tkanina prócz tego, że wzorzysta i kolorowa jest również poukładana w poziome, wąskie plisy, które razem z geometrycznymi aplikacjami nadają spódnicy charakteru. Urok kreacji to jej nieco nadmuchany wygląd, który dobrze współgra wyłącznie z mocno dopasowaną górą, wyraźnie zaznaczonym pasem i pantoflami na wysokich obcasach.

Cena: 910 funtów (około 3 910 zł)

Kupisz w butikach Prada. Adresy znajdziesz tutaj.

AW

 • Wt., 13-05-2008 gość
  _Katarina_ (Wtorek, 13-05-2008) napisał:  te spódnice to lekka porażka...Wole nie myśleć jak by w nich wyglądała zwykła kobieta skoro modelki wyglądają pokracznie i grubo !?!..... ehCos nie wyszedł Miucci ten projekt

  Mi ta zółto -musztardowa sie podoba:),a te buty i rajstopy,może pokracznie,ale własnie dla mnie oryginalnie,,inaczej",z białym podkoszulkiem identyczny dół,fajnie:),pokracznie -fajnie:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-05-2008 gość
  specjalistki nie stac was nawet na metke prady plebsie glupi i pusty. jestescie zalosni
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-05-2008 gość
  porażka.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 14-05-2008 gość
  NA WYBIEG MOZE BYC ALE NIE NA ULICE. SWOJA DROGA DZIEWCZYNA WYGLADA JAK TRUP
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 14-05-2008 gość
  Wolę taka sumę rozdać biednym niż kupić to szkaradztwo i dac zarobić projektantowi.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 14-05-2008 gość
  gość (Wtorek, 13-05-2008) napisał:  specjalistki nie stac was nawet na metke prady plebsie glupi i pusty. jestescie zalosni


  A Ty "specjalistko" włożysz na siebie każdy łach byle by miał metkę. Jesteś żałosną snobką.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2