Ciuch dnia: sukienka Stella McCartney

6 Komentarzy
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 15-11-2010

Ciuch dnia: sukienka Stella McCartney

W prostocie siła. Ta niezwykle urokliwa sukienka marki Stella McCartney przypadnie do gustu tym paniom, które cenią klasyczne formy w modzie.

Ciepła, bo wykonana z mieszanki wełny i kaszmiru, mini sukienka idealnie dopasowuje się do figury. Niewielki ściągacz zdobi brzegi dekoltu i rękawów. Mocny pomarańczowy kolor pasów wyróżnia się na tle jasnobeżowego tła sukienki i stanowi o jej oryginalności. W zimowych garderobach nigdy nie powinno zabraknąć takich ubrań, które mogą być lekiem na największą chandrę.

Cena: 580 euro, czyli około 2 200 zł
Kupisz w sklepie Browns.

Ciuch dnia: sukienka Stella McCartney

Ciuch dnia: sukienka Stella McCartney

MB

 • Pn., 15-11-2010 gość
  200 złotych to maximum jakie można dać za taką kieckę.Kosztuje tyle tylko dlatego,że ma nazwisko.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-11-2010 gość
  Niemal identyczną widziałam ostatnio na manekinie w sklepie Róża w pawilonie przy galerii Tesco w Wałbrzychu. Dokładnie te same kolory i materiał, taki sam krój i długość. Myślałam, że to ta sama - do momentu, gdy zobaczyłam cenę... Tamta w sklepie Róża była za 19.99, a jak się kupi jeszcze jedną rzecz za ponad 15 zł to trzecia gratis, więc miły prezent dla kogoś, kogo stać na wydatek ponad 30zł. Jakość taka sama jak Stella McCarney, więc warto poszukać trochę w tańszych sklepikach.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-11-2010 gość
  Niemal identyczną widziałam ostatnio na manekinie w sklepie Róża w pawilonie przy galerii Tesco w Wałbrzychu. Dokładnie te same kolory i materiał, taki sam krój i długość. Myślałam, że to ta sama - do momentu, gdy zobaczyłam cenę... Tamta w sklepie Róża była za 19.99, a jak się kupi jeszcze jedną rzecz za ponad 15 zł to trzecia gratis, więc miły prezent dla kogoś kogo stać na wydatek ponad 30zł. Jakość taka sama jak Stella McCarney, więc warto poszukać trochę w tańszych sklepikach
  [cytat]
  Coś mi się zdaje że to jednak nie ta sama jakość
  bo 2000zł a 20zł to spora różnica
  możliwe że to były chińskie podróbki
  teraz wszystko się podrabia zwłaszcza w chinach
  Ja osobiście wolę kupić coś droższego
  a naprawdę w dobrej jakości
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-11-2010 gość
  Ja nie mogę! Ależ ty jesteś luksusowa![cytat komentarz="4733072"]
  Niemal identyczną widziałam ostatnio na manekinie w sklepie Róża w pawilonie przy galerii Tesco w Wałbrzychu. Dokładnie te same kolory i materiał, taki sam krój i długość. Myślałam, że to ta sama - do momentu, gdy zobaczyłam cenę... Tamta w sklepie Róża była za 19.99, a jak się kupi jeszcze jedną rzecz za ponad 15 zł to trzecia gratis, więc miły prezent dla kogoś kogo stać na wydatek ponad 30zł. Jakość taka sama jak Stella McCarney, więc warto poszukać trochę w tańszych sklepikach[cytat]Coś mi się zdaje że to jednak nie ta sama jakośćbo 2000zł a 20zł to spora różnicamożliwe że to były chińskie podróbkiteraz wszystko się podrabia zwłaszcza w chinachJa osobiście wolę kupić coś droższegoa naprawdę w dobrej jakości
  [/cytat]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-11-2010 gość
  gość (Poniedziałek, 15-11-2010) napisał:  Niemal identyczną widziałam ostatnio na manekinie w sklepie Róża w pawilonie przy galerii Tesco w Wałbrzychu. Dokładnie te same kolory i materiał, taki sam krój i długość. Myślałam, że to ta sama - do momentu, gdy zobaczyłam cenę... Tamta w sklepie Róża była za 19.99, a jak się kupi jeszcze jedną rzecz za ponad 15 zł to trzecia gratis, więc miły prezent dla kogoś, kogo stać na wydatek ponad 30zł. Jakość taka sama jak Stella McCarney, więc warto poszukać trochę w tańszych sklepikach.

  a ta za 19,99 to też oczywiście była z mieszanki kaszmiru?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 17-11-2010 matiasl
  witam,
  dla zainteresowanych mogę sprowadzić tę sukienkę, jak i inne ubrania, a także torebki, buty oraz akcesoria od Stelli McCartney za połowę podanej tu ceny.
  Szczegółowe informacje i nr tel. podam na maila: matias-l@wp.pl
  Pzdr.
  Odpowiedz Zgłoś