Ciuch dnia: suknia Langner

33 Komentarze
1 Zdjęcie
Sobota, 24-05-2008

Ciuch dnia: suknia Langner W tegorocznych trendach wiosna – lato królują lata siedemdziesiąte. W tej właśnie stylistyce wykonana została najnowsza kolekcja firmy Langner, stworzona przez projektantkę Martę Jagiełło.

Każdy strój z kolekcji uszyty jest w pojedynczym, niepowtarzalnym egzemplarzu, z naciskiem na oryginalność kroju i wysoką jakość tkanin. Przedstawiona przez nas suknia wykonana jest w całości z satyny jedwabnej. Materiał pokrywają ręcznie malowane wzory kwiatowe, które łudząco przypominają stylistykę Gucci, a dokładniej torebkę Hysteria.

Jak dla mnie - trochę za bardzo, bo projekt jest ciekawy i z pewnością pracochłonny, a takie zbyt dosłowne wzorowanie się na światowych markach może być widziane jako modowe faux pas, a byłoby szkoda. Suknia jest połączeniem luzu z elegancją, nadaje styl wygodny i niebywale widowiskowy. Dodatkowym plusem jest to, że nie jest ona przeznaczona tylko dla kobiet szczupłych. Odcięcie pod piersiami luźnej spódnicy idealnie ukryje wszelkie mankamenty sylwetki, a głęboki dekolt pięknie wyeksponuje piersi.

Cena: 1 799 zł

Projekty Langner do kupienia w salonie Young Polish Designers Foundation w Warszawie.

PD

 • Pn., 26-05-2008 gość
  sukienka bardzo ladna, ale do złudzenia przypomina Gucci na ten sezon. czy nasi projektancji nie mają inwencji twórczej tylko wciąż musza kogos kopiować?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-05-2008 gość
  tragedia;/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 09-06-2008 gość
  Nie wiem czemu wszyscy kojarzą tą kieckę z Gucci, przecież wzór bardziej podobny jest do Missoni. A może to Gucci skopiował Missoni??? A może Missoni z Gucci??? Sam nie wiem, może wszyscy kupują tkaniny w jednym miejscu.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4