Cnota na sprzedaż

40 Komentarzy
12 Zdjęć
Sobota, 27-10-2012

Nie, nie cofamy się do czasów zamierzchłych. Ta sytuacja miała bowiem miejsce we współczesności, całkiem niedawno. Brazylijska studentka sprzedała swoje dziewictwo na aukcji internetowej za 780 tys. dolarów. Była to część akcji związanej z produkcją filmu dokumentalnego  Australijskiego reżysera.

20-letnia Catarina Migliorini i jej cnota były przedmiotem zainteresowania 15 ofert. Ostatecznie, finalną stawkę zaproponował Japończyk o pseudonimie Natsu. Dziewczyna ma być ''dostarczona'' do kupca w  ciągu kilku tygodni. Przed i po utracie dziewictwa, udzieli wywiadu. Sam akt, który odbędzie się na pokładzie samolotu, nie zostanie zarejestrowany.

Filmowiec i autor kontrowersyjnego pomysły nazywa się Jason Sisely. Projekt rozpoczął w 2009 roku i kiedy w Sydney oraz Melbourne rozwiesił plakaty o tym, że poszukuje dziewicy, od razu wywołał powszechne oburzenie.

Młoda Brazylijka i jej rodzina są zadowoleni z oferty oraz podekscytowani całą sytuacją. Catarina traktuje to jak czysty biznes (większość pieniędzy planuje oddać na cele charytatywne), możliwość przeżycia przygody i zrobienia kariery. - Jeśli zrobisz to tylko jedne raz w życiu, nie staniesz się od razu prostytutką - tłumaczy. - To tak samo jak ze zrobieniem jednego, ale niesamowitego zdjęcia. Dobra fotografia nie czyni z ciebie jeszcze mistrza.

EM

 • Sob., 27-10-2012 Gość
  Polonia....nie ma komentarzy....???? nie zawiedzcie nas.....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 27-10-2012 bob
  Przez lata ludzie walczyli o wolny, nieskrępowany świat, więc cieszmy się wolnością - niech każdy robi ze swoim ciałem, co tylko chce, niech spotyka się z kim chce i niech sprzedaje/kupuje, co tylko chce. Na tym polega wolność. Jeśli komuś się to nie podoba to po prostu sam nie będzie tego robił.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 27-10-2012 Gość
  hehe w polsce za 30tys dolarow mnostwo znalazlby dziewic chetnych tylko kwestia taka ze wiekszosc w gimnazjum trzeba byloby szukac :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 27-10-2012 szurik
  co tu komentowac, zrobila dobry interes najlepiej sprzedajacym sie produktem, czyli wlasną dupa. nie chcial bym takiej kobiety szczerze pozniej, bo skoro kreci ja kasa, to nigdy nie wiadomo czy znow nie bedzie sprzedawac sie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 27-10-2012 Gość
  ale bazyl :O
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 27-10-2012 men
  Przecież zostało udowodnione że ta małolata jest prostytutką.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 27-10-2012 gość
  W sumie dobry biznes 780tys USD.
  "Dżoana Krupa" pewnie z zazdrości się ze sra ;p w końcu ona dawała du py za 10 tys ;p
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 27-10-2012 asa
  Chyba nikt ją nie chciał bzyknąć, a tak to zrobiła interes na dupie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 27-10-2012 maximuswielki
  tylko ten co wygra czy na pewno będzie zdrowy, jeden raz i żyć z jakimś choróbskiem ...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 27-10-2012 markky
  rozdziewiczalem ladniejsze i to za free :P
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4