Cooking Chef Kenwood

7 Komentarzy
3 Zdjęcia
Czwartek, 28-10-2010

Cooking Chef Kenwood

Marka Kenwood zapowiada rewolucję w przygotowaniu potraw i przedstawia robot wieloczynnościowy Cooking Chef. Wielofunkcyjny robot planetarny, wyposażony dodatkowo w płytę indukcyjną, miesza, ubija, wyrabia, szatkuje, kroi, rozdrabnia, gotuje i smaży.

Płyta indukcyjna pozwala na gotowanie z niespotykaną precyzją, w zakresie temperatur od 20°C do 140°C. Robot doskonale radzi sobie z przygotowywaniem sosów, zup – kremów, musów, potrawek, przystawek, dań głównych i deserów. Cooking Chef pozwala kontrolować temperaturę wewnątrz misy (o pojemności 6,7 litra), która wyposażona w specjalną aluminiową wkładkę i powłokę ze stali nierdzewnej idealnie rozprowadza ciepło.

Cooking Chef wyposażono w funkcję mieszania planetarnego. Mieszadło obraca się w jednym kierunku, zaś ramię w przeciwnym, co zapewnia dokładne zbieranie składników z misy, a w rezultacie idealny efekt mieszania. Nowatorska funkcja umożliwia ustawienie odpowiedniej kombinacji prędkości, sposobu mieszania i temperatury, pozwala na jednoczesne gotowanie i mieszanie.

Cena: 4 999 zł
Kupisz w autoryzowanych punktach sprzedaży Kenwood. Adresy tutaj.

Cooking Chef Kenwood

Cooking Chef Kenwood

AW

 • Czw., 28-10-2010 gość
  zdecydowanie wole THERMOMIXa :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 30-10-2010 gość
  gość (Czwartek, 28-10-2010) napisał:  zdecydowanie wole THERMOMIXa :)


  dokładnie!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 12-11-2010 matm
  za drogi, chyba,ze ma profi zastosowanie bo termomix nie jest przeznaczony choc wiele zawodowych kuchni go używa
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 19-11-2010 gość
  Termomi jest fajny ale dla 2 osobowej rodziny. Ten robot sprawdza sie przy wiekszej ilości osób, Jest świetny!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 26-02-2011 gość
  gość (Sobota, 30-10-2010) napisał:  gość (Czwartek, 28-10-2010) napisał:
  zdecydowanie wole THERMOMIXa :)
  dokładnie!
  to jest żart??? przecież cooking chef to nie tylko gotowanie, ale też i blender, sokowirówka, wyciskarka do soków ze szpinaku i owoców jagodowych, młynek do mielenia, przystawki do produkcji domowych makaronów, malakser itp... itd... widziałam thermomixa na youtube... i jak dla mnie, nie ma porównaia z cooking chefem, który jest moim marzeniem i jak tylko kuchnia będzie gotowa to zamierzam zainwestowac w jego zakup :DDDD ps. nie moge sie już doczekac!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 17-05-2012 gość II
  gość (Sob., 26-02-2011) napisał:

  gość (Sobota, 30-10-2010) napisał:
  gość (Czwartek, 28-10-2010) napisał:

  zdecydowanie wole THERMOMIXa :)


  dokładnie!
  to jest żart??? przecież cooking chef to nie tylko gotowanie, ale też i blender, sokowirówka, wyciskarka do soków ze szpinaku i owoców jagodowych, młynek do mielenia, przystawki do produkcji domowych makaronów, malakser itp... itd... widziałam thermomixa na youtube... i jak dla mnie, nie ma porównaia z cooking chefem, który jest moim marzeniem i jak tylko kuchnia będzie gotowa to zamierzam zainwestowac w jego zakup :DDDD ps. nie moge sie już doczekac!!!!!!!!!  A ty masz 10 osobową rodzinę czy może jesteś kucharzem, że taki sprzęt z tyloma przystawkami potrzebny ci jest? Ciekawa jestem ile razy użyjesz każdej z nich zanim pogubisz je w tej olbrzymiej kuchni? Termomix jest zdecydowanie najbardziej przyjazny użytkownikowi - mam znajomych, którzy mają KN i SC i TM
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 07-07-2012 Tomasz lublin
  Ludzie nie piszcie już o tym termomixie dla uposledzonych kulinarnie ! Z góry dzięki !
  Odpowiedz Zgłoś