Coppola i Anderson dla Prady

0 Komentarzy
4 Zdjęcia
Piątek, 29-03-2013

Moda w wielkim stylu zawładnęła filmowym krótkim metrażem. Kilkuminutowe filmy robi już teraz właściwie każda szanująca się marka. To doskonałe działanie wizerunkowe, mocne wsparcie kampanii zdjęciowych i interesująca alternatywa dla bezpośredniej i klasycznej reklamy. 

Do produkcji takich filmów środowisko mody chętnie angażuje największych i uznanych twórców kina, którzy doceniając wysoki poziom tych działań (i niewątpliwie stojące za modą pieniądze), coraz chętniej decydują się na współprace. Markom Dior, Chanel , Gucci czy Prada ulegli między innymi David Lynch, Martin Scorsese, Roman Polański, Sofia Coppola, Baz Luhrmann i Jean Pierre Jeunet.

Absolutną królową modowego krótkiego metrażu jest Prada. Po zeszłorocznym, doskonałym filmie w reżyserii Romana Polańskiego, z Heleną Bonham Carter i Benem Kingsley’em w rolach głównych, Prada nie obniża poprzeczki i serwuje dzieło Romana Coppoli i Wesa Andersona z Léą Seydoux w roli tytułowej Candy

Rzecz dzieje się w Paryżu, w którym doskonale bawią się urocza Candy i dwóch zakochanych w niej mężczyzn. Romantyczną, zabawną historię opowiada dwóch słynnych reżyserów, którzy na koncie mają takie filmy jak: „Pociąg do Darjeeling”, „Genialny klan”, „Rushmore” czy „Podwodne życie ze Stevem Zissou”. 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OnsXlxYiH6c#!

AW

Coppola i Anderson dla Prady

Prada Candy. Film w reżyserii Romana Coppoli i Wesa Andersona z Léą Seydoux w roli tytułowej Candy

  • Coppola i Anderson dla Prady
  • Coppola i Anderson dla Prady
  • Coppola i Anderson dla Prady
  • Coppola i Anderson dla Prady