Czajnik Zelmer

Tagi: Zelmer, czajniki, AGD
3 Komentarze
1 Zdjęcie
Czwartek, 26-08-2010

Czajnik Zelmer

Czajnik 17Z024 to produkt dla tych, którzy lubią praktyczne i trwałe przedmioty a jednocześnie cenią nowoczesne i niebanalne wzornictwo.

Jego nowoczesną stylistykę podkreśla funkcja podświetlenia gotującej się wody, dwustronny wskaźnik poziomu wody oraz wykonany ze stali nierdzewnej korpus. O funkcjonalności świadczą takie rozwiązania, jak komfortowy uchwyt, przycisk ułatwiający otwarcie pokrywy, obrotowa podstawa i grzałka płytowa umożliwiającą zagotowanie niewielkiej ilości wody.

Ponadto czajnik wyposażono w filtr zatrzymujący osady, zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem pokrywy i zabezpieczenie trójstopniowe, na które składają się: automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody, zabezpieczenie przed włączeniem pustego urządzenia oraz wyłączenie po zdjęciu z podstawy.

Cena 229 zł

Do kupienia w sklepach AGD oferujących produkty marki Zelmer.

MO

 • Pt., 27-08-2010 Phil
  oszczedna forma. Podoba mi sie. Dobry polski design... a ta pala ktora nasmiewa sie z marki Zelmer niech popatrzy co ma w domu... pewnie piec na węgiel i garnek bez ucha do gotowania wody na herbate ...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 27-08-2010 gość
  Phil (Piątek, 27-08-2010) napisał:  oszczedna forma. Podoba mi sie. Dobry polski design... a ta pala ktora nasmiewa sie z marki Zelmer niech popatrzy co ma w domu... pewnie piec na węgiel i garnek bez ucha do gotowania wody na herbate ...


  Dobrze prawisz, kimkolwiek jesteś.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 09-04-2011 gośćrr
  HA cena - nic dodać, nic ująć......

  http://www.lazienki-projekty.pl
  Odpowiedz Zgłoś