Czasowy butik Lanvin

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 05-07-2010

Czasowy butik Lanvin

Wszystkim, którzy wakacyjne wyjazdy zwykle łączą z zakupami, polecam Saint-Tropez. W tym roku miejsce jest wyjątkowo pożądane, bo zapanowali tam najważniejsi modowi giganci.

Moda na „chwilowe” butiki nabiera tempa. Pisaliśmy już o Lagerfeldzie, który do października zaprasza klientki Chanel do pięknej, zabytkowej kamienicy. Wielkie otwarcie w Saint-Tropez świętował również dom mody Louis Vuitton. A do zacnej grupy dołączył właśnie Alber Elbaz i Lanvin.

Butik Lanvin będzie otwarty do października. Wnętrza zdobią szkice i ilustracje mody autorstwa Elbaza, meble pokryją nadruki z kolekcji.

Thierry Andretta z Lanvin o eksperymencie mówi jako o badaniu nowego rynku i wpisuje czasowy butik w zakrojone na szeroką skalę odnawianie marki. Lanvin planuje bowiem również mocno zmodernizować swoje istnienie w Internecie. Na początek nowa, codziennie aktualizowana strona, sprzedaż online i kampania, w której wystąpiły Anja Rubik, Magdalena Frąckowiak i Mariacarla Boscono.

AW

  • Wt., 06-07-2010 gość
    Elbaz jest jednym z najlepszych projektantów. Jego projekty kupić można także w naszym kraju. Gdzie? Sprawdź tu: www.luksusowi.pl
    Odpowiedz Zgłoś
  • Niedz., 15-08-2010 gość
    pomysł jak się patrzy :# w tym :http://alturl.com/ezeq8 :) miejscu każda kobieta jest królową :) coś pięknego :)
    Odpowiedz Zgłoś