Członkostwo w Klubie Milionera za 15,2 mln dolarów

15 Komentarzy
2 Zdjęcia
Środa, 02-12-2009

Członkostwo w Klubie Milionera za 15,2 mln dolarów

Mieszcząca się w Hong Kongu firma oferuje swoim klientom członkostwo w prestiżowym International Millionaire's Club (Międzynarodowy Klub Milionera). Zaszczytu przynależności do niego może doświadczyć jedynie 100 milionerów z całego świata, a lista przywilejów i atrakcji z tym związanych jest długa i imponująca.

Wraz z miejscem w IMC otrzymuje się między innymi automatyczne członkostwo w wielu innych klubach i organizacjach dla VIP-ów, jak np. wstęp na luksusowe jachty, kluby dżokejskie i golfowe, klub dżentelmena, czy wyjątkową obsługę w najlepszych hotelach i restauracjach na całym świecie.

Ponadto członkowi IWC przysługuje prywatny concierge, całodobowy serwis rozwiązujący problemy wraz z opieką medyczną, a także prywatna ochrona i przewodnik w każdym zakątku świata.

Długą listę atrakcji i przywilejów uzupełnia specjalna karta kredytowa z limitem zadłużenia w wysokości $1 miliona.

Członkostwo w IWC wykupuje się na okres 30 lat i kosztuje ono 15,2 miliona dolarów, co czyni go najdroższym klubem członkowskim na świecie.

Członkostwo w Klubie Milionera za 15,2 mln dolarów

AWP

 • Śr., 02-12-2009 gość
  gość (Środa, 02-12-2009) napisał:  Ludzie mają nasrane w głowach, podczas gdy inni - biedni muszą w gównie mieszkać.


  A to niech sobie zarobią. :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-12-2009 gość
  gość (Środa, 02-12-2009) napisał:  "ZASZCZYT" ?!dla mnie zaszczyt to coś więcej nic jakiś klub dla ludzi z kasą....

  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 05-12-2009 gość
  Debilna redakcja LUX-LUX'a nie dość że nie odróżnia prezentowanych towarów, to nawet nie odróżnia już liter "M" od "W". Powinniście raczej zatrudnić się do sprzątania supermarketów na nocnej zmianie, a nie bawić się w redaktorów internetowych serwisów - analfabeci, nieuki i dyletanci.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 06-03-2011 gość
  tu jest historia

  Podaruj www.secretlifesaver.com badz
  www.podaruj.beepworld.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 16-04-2011 gość
  A ja polecam super Salon... Niekoniecznie dla Milionera, aczkolwiek ceny nie są niskie. Niemniej usługi na bardzo wysokim poziomie, obsługa również. A właścicielka, Pani Agnieszka jest po prostu przesympatyczna. Osobiście prowadzi szkolenia, zawsze miło iz uśmiechem wita Klienta. Po prostu rewelacja. Dawno się z tym nie spotkałam.
  Polecam http://filozofia-piekna.pl
  Odpowiedz Zgłoś
1 2