Darmowe powiększanie piersi dla pielęgniarek

7 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 12-11-2009

Darmowe powiększanie piersi dla pielęgniarek

Chociaż w Czechach, podobnie jak w całym regionie, panuje duże bezrobocie, to nie jest tam łatwo znaleźć chętnych na słabo płatne etaty w służbie zdrowia. Jeden ze szpitali wpadł jednak na oryginalny sposób pozyskiwania kadry, i to atrakcyjnej.

Pielęgniarki i lekarze, którzy zdecydują się podpisać trzyletni kontrakt ze szpitalem mają zagwarantowany darmowy zabieg poprawiający wygląd. Może to być powiększanie piersi, odsysanie tłuszczu albo lifting dowolnych części ciała. Taki bonus ze strony dyrekcji jest także korzystny dla pacjentów. Jak twierdzi wielu pacjentów, szybciej, a na pewno przyjemniej zdrowieje się w otoczeniu pięknych i zadowolonych pielęgniarek.

Do tej pory na darmowy zabieg zgłosiło się 10 spośród 50 kandydatek na pielęgniarki. Na odsysanie tłuszczu zdecydował się także jeden z zatrudnionych lekarzy.

Całą akcję skrytykowało czeskie środowisko feministyczne. Jego przedstawicielka, Jirina Siklova uważa, że pomysł dyrekcji szpitala zbliża kobiety do prostytucji i jest bardziej odpowiedni dla salonów erotycznych niż instytucji publicznych.

Można się jedynie zastanowić, jak taki pomysł zostałby przyjęty w Polsce. 

Darmowe powiększanie piersi dla pielęgniarek

AWP

 • Czw., 12-11-2009 gość
  ładna pani na obrazku
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-11-2009 gość
  Fajnie dobrany balkonik!
  Ad meritum. W szpitalu powinna pracować pielęgniarka KOMPETENTNA i ŻYCZLIWA. Czy ma zrobione cycki, czy lifting, to sprawa całkowicie drugorzędna. Co mi po zaglądaniu niuni w zrobione cycki, jak niunia będzie mi się pięć razy w żyłę wkłuwać, robiąc siniak na pół przedramienia?...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-11-2009 gość
  Nowa strona dla kobiet... choć nie tylko:) mnóstwo konkursów z nagrodami, niespodzianek, upominków... a co najważniejsze ciekawych artykułów do poczytania:)

  zajrzyj--> www.ladysmart.pl <--zajrzyj
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-11-2009 gość
  Uważam, że to z jednej strony dobry pomysł bo czasem takie mordy chodzą, ale z drugiej to jest wzucanie pieniędzy w błoto, coś sie nie podoba to niech sobie sami płacą, a te pieniądze bardziej by sie przydały w nnych miejscach, nie brakuje ludzi potrzebujących.. a oni dają na powiększanie piersi pielęgniarkom ;/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 13-11-2009 siwa basia
  troche szok ,ale czemu nie ;-) sama pracuje w sluzbie zdrowia i wiem ze malo placa ,wiec taki prezent bym przyjela ;-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 14-11-2009 gość
  Jako pielegniarka pracujaca za granica uwazam, ze to nie jest dobry pomysl. Pielegniarki to nie modelki, i tak sa ubrane w swoje stroje,ktore wygladaja jak worki. Po drugie maja promowac zdrowie, naturalne piekno a nie sztuczne operacje. Niech dyrekcja da im bonusy czy podwyzki, a nie jakies glupie pomysly wymyslaja.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 12-10-2010 gość
  Mysle ze wiele kobiet w nazym kraju byłoby zadowolone z tego typu zabiegu.Ale szczerze mówiac,zdecydowanie jednak polecam powiekszenie biustu metoda macrolane
  http://www.estmedica.pl/macrola…
  Odpowiedz Zgłoś