Dobry design: ukryta kuchnia Warendorf

2 Komentarze
4 Zdjęcia
Sobota, 20-04-2013

Warendorf  to niemiecka marka, której oferta może przypaść do gustu np. singlom. Meble tego producenta zajmują możliwie mało miejsca, ale są przy tym funkcjonalne i bardzo stylowe. Po jednej z ostatnich propozycji, kuchni Tower stworzonej z wież , przyszedł czas na kolejną realizację: w pełni wyposażoną kuchnię Hidden, czyli ukrytą.

Kuchnia, gdy jest zamknięta, stanowi element dekoracji o kolorze naturalnej rdzy. Otwiera się ją jednym przyciskiem. Po jego włączeniu znaczna część frontu unosi się, a oczom ukazują się półki i blat ze zlewem oraz płytą grzejną. Cały moduł ma siedem metrów, z czego pięć metrów to właśnie część pojawiająca się po złożeniu drzwi. Boczne panele są dostępne cały czas. Za jednym z nich ukryty jest piekarnik, a za drugim lodówka z zamrażalką.

Biorąc pod uwagę rosnącą popularność mikro-apartamentów , rozwiązanie wydaje się mieć sens. Jednak czy pomysł, zwłaszcza w odniesieniu do prawdopodobnie najczęściej używanego pomieszczenia w całym domu, sprawdziłby się w praktyce? Jak podkreśla producent – ukryta kuchnia ma zaspokajać potrzeby tych ludzi, którzy prowadzą nowoczesny tryb życia, a mówiąc prościej – w domu jadają sporadycznie.

MM

Dobry design: ukryta kuchnia Warendorf

Ukryta kuchnia Warendorf

 • Dobry design: ukryta kuchnia Warendorf
 • Dobry design: ukryta kuchnia Warendorf
 • Dobry design: ukryta kuchnia Warendorf
 • Dobry design: ukryta kuchnia Warendorf
 • Sob., 20-04-2013 Gość
  genialne

  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 21-04-2013 Pustka
  Gość (Sob., 20-04-2013) napisał:

  genialne

  A własnie, że nie. Kuchnia daje mi poczucie domu, przytulności, a tak to pusta decha. Bee.  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 26-04-2013 Gość
  fajne i daje wrażenie ładu. niedługo będziemy robić remont w domu. może uda się namówić męża żebyśmy kuchnię zrobili bardziej funkcjonalną. kredyt będziemy brać w getinie bo mają najlepsze obecnie. teraz pozostaje kwestia dogadania się..
  Odpowiedz Zgłoś