Dom w Warszawie za 22 miliony złotych

194 Komentarze
4 Zdjęcia
Środa, 08-11-2006

Dom w Warszawie za 22 miliony złotych

1 500-metrowy dom stojący na działce o powierzchni 15 000 m2 mieszczącej się na warszawskich Bielanach, 10 minut drogi od centrum stolicy.

Budynek w stylu klasycystycznym. Usytuowany na dużej, malowniczej działce, otoczonej kamiennym ogrodzeniem. Składa się z trzech części. W pierwszej części znajduje się salon o powierzchni około 300 m2, kuchnia, aneks jadalny, łazienki dla gości, sala telewizyjna, basen, siłownia i sauna oraz garaż na trzy samochody. Do salonu przylega taras połączony z dużym stawem.

Do części prywatnej usytuowanej na piętrze prowadzą gustowne, marmurowe schody. Znajduje się tam przestronny hol i dwa aneksy mieszkalne (pokój, łazienka garderoba, sypialnia) oraz gabinet. Aneks mieszkalny skrzydła wschodniego jest niezależnym zespołem mieszkalnym oddzielonym od części ogólnomieszkalnej oranżerią i salą telewizyjną. W jego skład wchodzą dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Aneks gościnny - połączony łącznikiem z budynkiem zasadniczym stanowi kompleks trzech pokoi gościnnych z łazienkami i mini garderobami oraz wspólny pokój. W części tej przewidziano miejsce mieszkalne dla obsługi budynku, gdzie oprócz pomieszczeń mieszkalnych znajduje się kuchnia gościnna oraz pralnia. Na piętrze aneksu gościnnego rozciąga się zewnętrzny taras o powierzchni około 400 m2 z zewnętrznym wejściem.

Nieruchomość położona jest w parku z doskonale zaaranżowaną zielenią i stawem. Do budynku prowadzi droga wyłożona granitową kostką, zakończona przestronnym podjazdem pod reprezentacyjną cześć wejścia do budynku. Pomiędzy salonem a aneksem mieszkalnym znajduje się zautomatyzowana oranżeria z roślinnością subtropikalną. Automatyczne zasłony regulują stopień nasłonecznienia. W basenie zamontowano wszelkie atrakcje wraz z hydromasażem. Jest także pomieszczenie relaksacyjne z kwadrofoniczną muzyką. Przy basenie znajduje się sauna oraz siłownia. W części piwnicznej zlokalizowany jest system czyszczenia i dozowania chemicznego, oczyszczalnia wody, również dla celów domowych, oraz automatyczna centrala wentylacyjna regulująca poziom wilgotności i temperatury.

Całość domu jest wentylowana poprzez system nawiewowy. Budynek ogrzewany jest za pomocą systemu gazu ziemnego. Awaryjnym systemem ogrzewania jest system olejowy. Do budynku prowadzi specjalna linia energetyczna. W przypadku awarii włącza się automatycznie generator zapewniający dostawę energii dla całego budynku.

System nagłośnienia pozwala na sterowanie muzyką w całym budynku poprzez specjalnie zamontowane w sufitach głośniki dające efekt stereofonii w każdym miejscu. W budynku jest centralny system odkurzania i nawadniania oraz dwie linie telefoniczne. Rezydencja posiada system kamer podłączony bezpośrednio do monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego firmy ochroniarskiej. Niezależnie od systemu wizualnego istnieje system ochrony ruchowej i personalnej. Do posiadłości można wejść poprzez bramę główną tuż przy budynku strażnika z systemem monitorowania oraz poprzez drugą bramę otwieraną przez system wewnętrzny.

Cena: 22 000 000 zł

Rok budowy: 1999

Dom w Warszawie za 22 miliony złotychDom w Warszawie za 22 miliony złotychDom w Warszawie za 22 miliony złotych

http://www.domiporta.pl/details,192,24347-kor00000654.asp

MT

 • Wt., 07-11-2006 rainbow23
  Patrze na te zdjecia i nie widze nic :(. Nie zaplacilabym 22 mln zl za "nic".
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-11-2006 u nas w USA...
  nom, patrze i patrze i tez nic nie widze... lezaki mnie nie podniecaja.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-11-2006 gość
  a kto wam pozwolił fotografować moją chawirę?!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-11-2006 Danersa
  mogliby pokazać więcej zdjęć....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-11-2006 gość
  wewnętrzny monitoring:) to już nie mozna się będzie poseksić swobodnie w salonie:P heh w jednym salonie tego domu zmieściloby się pięć moich mieszkań:) i ciekawa jestem ile ludzi musi toto sprzątać:D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-11-2006 gość
  i po co ludziom cisnienie podnosice
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-11-2006 gość
  hmmmmmmmmmm.................
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-11-2006 gość
  bielany to naprawde bajka nieprawdaz monisiu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-11-2006 gość
  gość (Wtorek, 07-11-2006) napisał:  bielany to naprawde bajka nieprawdaz monisiu


  prawdaz:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-11-2006 gość
  za 22 mln mozna kupic w beverly hills dom i moze bedzie wart tych pieniedzy. albo apartament na manhatannie
  żenada!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 20