Drożej - taniej: botki Givenchy i Kazar

23 Komentarze
3 Zdjęcia
Czwartek, 26-02-2009

Drożej - taniej: botki Givenchy i Kazar

Kojarzone głównie z jesienią botki z powodzeniem sprawdzą się również wiosną. Zwłaszcza, że projektanci postanowili buty z zabudowaną, sięgającą kostek cholewką mocno powycinać.

Drożej - taniej: botki Givenchy i Kazar

Dom mody Givenchy proponuje model z czarnej, jedwabnej satyny. Buty mają dyskretną, krytą platformę i klasyczną, 10-centymetrową szpilkę. Palce są odkryte, reszta stopy zabudowana. Całą cholewkę pokrywają otwory o nieco zróżnicowanych kształtach. W okolicach kostki buty zapięto na metalową klamrę w złotym kolorze, po wewnętrznej stronie wszyto zamek błyskawiczny.

Drożej - taniej: botki Givenchy i Kazar

Miłośniczki tego typu lekkich botków być może zainteresuje propozycja marki Kazar. Cholewka jest z miękkiej skóry w czarnym kolorze. Projektanci w podobny sposób pocięli materiał i odkryli palce. Buty zapinane są na suwak umieszczony z tyłu, na pięcie. Całości dopełnia wyskoki, smukły obcas.

Ceny:

Botki Givenchy: 690 euro (około 3 130 zł), kupisz w internetowym butiku Luisa via Roma.
Botki Kazar: 369 zł, kupisz w salonach Kazar. Adresy tutaj.

AW

 • Wt., 24-03-2009 blueberry
  Kazar nie jest made in China - dla mniej zorientowanych. Nie wiem w ogóle po co się zastanawiać które są lepsze. Oba są zupełnie inne. Osobiście bardziej podobają mi się buty Kazar. Chociaż w nowej kolekcji widziałam jeszcze ciekawsze modele tej marki
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 24-03-2009 gigi
  Ja też słyszałam, że Kazar to buty włoskie, no superrrr są.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 03-04-2009 MaLaGa
  Piękne są te buty Kazara. Maja pazur, bardzo sexy. Givenchy niech się schowa. Jak ktoś już pisał wyglądają jak onuca.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3