Drożej – taniej: Sukienki Moschino Cheap & Chic i Vince

21 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 01-05-2008

Drożej – taniej: Sukienki Moschino Cheap & Chic i Vince Abstrakcyjne malarstwo w tym sezonie zamiast na ścianach wisi na wieszakach. Artystyczne wizje projektantów przeniesiono na sukienki, które obowiązkowo powinny znaleźć się w naszej wiosenno – letniej szafie. Dzisiaj dwie malarskie propozycje w stonowanej, biało – czarnej wersji.

Pierwsza i droższa sukienka to projekt marki Moschino Cheap & Chic. Sięgająca kolan, biała kreacja pokryta jest nieregularnymi, czarnymi maźnięciami. Sukienka ma mocno zabudowane plecy i głęboki dekolt z przodu. Lekko podniesiony pas tworzy szeroka taśma ozdobnie zawiniętego materiału.

Tańsza wersja autorstwa marki Vince to ten sam dwukolorowy pomysł, podobny, trójkątny dekolt, odkryte ramiona i podniesiony stan. Pociągnięcia pędzlem zdają się być tutaj nieco bardziej zdecydowane, co mocniej eksponuje kontrast pomiędzy białym tłem a czarną aplikacją.   

Ceny:

Sukienka Moschino Cheap & Chic: 488 euro (ok. 1 660 zł), kupisz ją w internetowym butiku Net-A-Porter.

Sukienka Vince: $285 (ok. 610 zł), kupisz ją w sklepie Neiman Marcus. Sklep dopuszcza możliwość transportu zamówionych przedmiotów do Polski, ale wymaga to uprzedniego omówienia szczegółów w rozmowie telefonicznej. Szczegóły tu.

Drożej – taniej: Sukienki Moschino Cheap & Chic i Vince

AW

  • Czw., 29-01-2009 gość
    Moschino absolutnie genialna, Vince niestety odpada
    Odpowiedz Zgłoś
1 2 3