Drugi salon Burberry w Polsce

87 Komentarzy
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 03-03-2008

Drugi salon Burberry w Polsce Burberry otwiera salon w Poznaniu.

Liczący 133 m2 salon, znajdujący się w XIX – wiecznym, historycznym budynku Hotelu Bazar, został otwarty 1 marca 2008.

W salonie dostępny jest pełen asortyment ubrań i akcesoriów z kolekcji Burberry London, a także zapachy, zegarki i kolekcja okularów przeciwsłonecznych. Wśród akcesoriów Burberry znajduje się także torebka sezonu – Warrior Bag.

Swój pierwszy salon w Polsce Burrberry otworzyło we wrześniu 2005 roku w Warszawie.

www.burberry.com

MWW

 • Pn., 03-03-2008 gość
  Warszaffka- przecież to jest PROWINCJA, to tam cała wschodnia wieś przyjeżdża i jest dumna że może powiedzieć- "Jestem z Warszawy i ...". To rzeczywiście możecie się cieszyć z pochodzenia:D a czemu we Warszawie otwierają sklepy, bo stolica, a w Poznaniu- bo jest zbyt, dobrze ubrani ludzie, kulturalne miasto.
  aaa- no i my na zakupy to na Berlin uderzamy a wy koffana Warszaffko to chyba do Mińska- witaj wielka Europo czy może posłużmy się pojęciem naszych dziadków- Kongresówo... sprawdzicie w słowniku
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 03-03-2008 gość
  Contessa (Poniedziałek, 03-03-2008) napisał:  Jestem warszawianką i uważam, że cała ta poznańska, wrocławska, czy krakowska prowincja moze tylko zazdroscić nam naszych sklepów. Moda idzie od nas. U nich rzeczy , które my w Warszawie nosimy widziane są na ulicach dopiero po pół roku. W Warszawie to żadnen snobizm pójść na Plac Trzech Krzyży do Armaniego, Burberry, czy niedaleko do Armaniego. Własciwie Polska od dawien dawna dzieli się na Warszawe i resztę Polski nazywanej PROWINCJĄ :>


  tak i mieszkasz w czynszowym mieszkaniu 20m 2 ale ubierasz sie u armaniego. We Wrocławiu jest wszystko!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 03-03-2008 TonnySoprano
  ja od dziecka jestem mieszkancem Poznania, tu tez sie urodzilem. smiac mi sie chce czytajac pewne glupawe komentarze przesycone kompleksami i brakiem dowartosciowania.
  nie jestem biednym czlowiekiem, ale nie mam potrzeby biec pierwszego dnia do burberry.
  uwazam, ze sa wazniejsze rzeczy na swiecie niz ciagle sledzenie magazynow i zurnali z najnowszymi trendami;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 03-03-2008 gość
  gość (Poniedziałek, 03-03-2008) napisał:  Nie wiem na co w Poznaniu sklep Burberry. Wystarczał ten w Warszawie, przecież i tak ubrania Burberry kupują Warszawiacy a prowincji na nie nie stać.


  WIesz dlaczego poznaniacy nie lubia warszawki? Bo ludzie stamtad to typowe wiesniaki, nowobogatcy ktorym odbiło
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 04-03-2008 gość
  ja mieszkam w stockholmie to tutaj jest tego od groma :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 04-03-2008 Lacoste Jacek- VIP
  TonnySoprano (Poniedziałek, 03-03-2008) napisał:  ja od dziecka jestem mieszkancem Poznania, tu tez sie urodzilem. smiac mi sie chce czytajac pewne glupawe komentarze przesycone kompleksami i brakiem dowartosciowania.nie jestem biednym czlowiekiem, ale nie mam potrzeby biec pierwszego dnia do burberry.uwazam, ze sa wazniejsze rzeczy na swiecie niz ciagle sledzenie magazynow i zurnali z najnowszymi trendami;)


  Bardzo mądrze powiedziałeś, ja jestem z Wrocławia ale mieszkałem w Poznaniu dwa lata i bardzo lubię to miasto. Tam przeżyłem niezapomniane chwile, wolę Wrocław oczywiście, ale Poznań też jest piękny
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 04-03-2008 Kal
  To w Poznaniu przypada najwiecej Porsche na cała polske :) A to swiadczy, z eludzie maja pienaidze. Druga sprawa, jest Redford & Grant, Zegna, Escada, D&G, Moschino to najwyzszy czas na B a juz za chwile Versace
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 04-03-2008 Lydia
  A jednak to Poznań jest najdynamiczniej rozwijającym się polskim miastem. Tylko Poznań ma realne szanse wyrobić się na Euro. Tylko w Poznaniu jak grzyby po deszczu powstają potężne centra handlowe, a to oznacza, że Poznaniaków stać. No i wizualnie "warszafka" się chowa- szaro, śmierdząco, totalna dezorganizacja. Poznań i Kraków to zdecydowanie najładniejsze miasta w Polsce!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 04-03-2008 Felicity
  LOL, warszaffko, nie rozszmieszajcie mnie. tacy właśnie jesteście - zakompleksieni, nowobogaccy, wieś, która uważa się za pępek świata, a na zakupy jździ na wschód. Sęk w tym, ze Warszawa nijak się ma do najpiękniejszych polskich miast: Poznania, Krakowa i Wrocławia. Tu, w Poznaniu, nikt nie uważa za normalne kiszenia się w wynajmowanym mieszkanku 20m - a u was to standardy. Gdybym miała ułożyć swoje życie raz jeszcze, ponownie wybrałabym studia na UJ i UAMie- z dala od stolicy i lalusiów postękujących za zachodem.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 04-03-2008 gość
  szkoda ze nie wrocław...
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 9